Mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Manuela vjerovatno će menstruacije krenuti danas-sutra.

neprilagodjena

Postovani.Danas je 19. dan kako mi kasni,imam 29 godina uvek sam imala redovne cikluse na 28. dana,imala sam odnose sa deckom bez zastite ali sam radila dva puta test na trudnocu i oba su bila negativna,potom i ultrazvuk iskljucena je trudnoca,prepisao mi je doktor 'gynofort' kremu ali nije rekao nista po pitanju kandide ili neke vrste gljivica ili bolesti...imala sam neke stresove itd,verujem da je od toga (nadam se) ali sam isto tako i sumljicava po pitanju kandide,jer sam isto tako saznala da mi je decko neveran,imam jak iscedak belicasti,jako sam smrsala za poslednjih cetiri nedelje,nemam apetit itd..ali nemam ni bolove bilo koje vrste u predelu jajnika ili stomaka...zakazala sam papa test ali sam jako nestrpljiva i sve mi ovo vec stvara dodatnu nelagosnost ili nervozu,zelim samo da cujem neko vase misljenje o mom problemu.Da li mi kasni samo zbog stresa ili ima mesta paniciti,mozda je vanmatericna trudnoca,ma svasta ja sada mislim?Mnogo hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne razumijem vašu brigu. Bili ste na pregledu. Isključena je trudnoća.

zabrinuta-v.

Poštovani,

11.1. što su nažalost bili plodni dani imala sam intimne odnose s dečkom (ne spolne). On je svršio po meni i ja sam sve obrisala, ali onda je prešao prstima po tom mjestu gdje sam obrisala i nastavio prstom "milovanje" u meni na 2 sekunde jer sam se sjetila da su plodni dani. Je li moguća trudnoća?

Unaprijed hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguća.

Krsto

Postoji li mogucnost da djevojka zatrudni iako joj je to bio prvi seks?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da je moguće.

Krsto

Ali su mnogo manje sanse?
I ako je dobila 28 ovog mjeseca ,mozete li mi reci koji su neplodni dani otprilike?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu. Za to bih trebao znati osobine ciklusa, najprije o njegovoj redovitosti na godišnjoj razini.
Pročitajte prijašnje postove o tome.

postovani, imala sam '' odnos '' s deckom to jeste , polni organi su nam se dodirivali cijelo vrijeme al nije bilo penetracije, penis je samo prelazio preko povrsine vagine, koliko znam nije doslo ni do ejakulacije na vaginu , ali se plasim predejakulata i sluzi koja je bila na penisu na pocetku '' odnosa '' i da slucajno neka kap sperme nije zalutala, mislim da se to desilo u plodnim danima :s . Takodjer sam i nevina , zanima me kolika je mogucnost za trudnocu s tim da mi menstruacija kasni dva dana imam blagii bol u grudima (ali nema promjene boje bradavica, velicine i slicno) i problema s probavom a citala sam da bi to mogao biti simptom trudnoce .. kada mogu napraviti test i da li je potrebno jos pricekati? Pitanje je mozda smijesno ali bi mi odgovor puno znacio , hvala vam unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba vam test neg edukacija. Naravno da se ne radi o trudnoći.

eellaa23

zdravo happy pisem vam po drugi put ,menstruacija mi kasni skoro dva mjeseca test je i dalje negativan,koji uzrok bi mogao da bude ??
postoji malo stresa ali ne znam kako da ga se rijesim,zabrinuta sdam jer mi se ovo nikad nije desavalo prije,najvise sto mi je kasnilo bilo je 15 dana.Hvala unaprijed happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Stres, cista, pcos, problemi sa debljinom, mršavljenjem, sistemske bolesti, štitnjača itd.
A da posjetite ginekologa?

dorica123

Zadnju mjesecnicu sam imala od 4. Do 10.03
29.03 sam imala spolni odnos, tad su mi bili neplodni dani, a tijekom odnosa je pukao kondom
Da li je moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ako su vam ciklusi redoviti na godišnjoj razini.

Buhtlica

Poštovani dr.,
pišem Vam u mamino ime. Mama ima 49 godina i u promjeni je. Menstruaciju je imala 21.01., 13.02.... 20.03. joj je počelo vrlo oskudno krvarenje. Trajalo je 2 dana. Mirene nema. Na ginekološki je pregled naručena tek 17.04. Odnose ima. Treba li raditi test na trudnoću ili ne?
Hvala na odgovoru!
LP

Darko111

Devojka mi je dobila 02.04. Odnos smo 11-og .Kondom je na nasu nesercu puko.Nismo preduzeli nikakve mere tipa pilule dan posle.Sad' mene zanima da l je moguce ostati trudna a dani su joj bili neplodni? I postoje li koje pilule(znamo da kasnimo s tim)?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Buhtlica ne treba joj test na trudnoću. Obično su u klimakteriju takve neredovite menstruacije. Uskoro će trajno nestati menstruacija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

10.dan ciklusa spada u plodne dane. Ako nije prošlo više od 5 dana možete uzeti pilulu za dan poslije, pod pretpostavkom da je bilo ejakulacije u rodnici.

Semah

Zdravo..Postovani bio samo zajedno za djevojkom 4 dana ona je trebala dobit 11.4 i nije dobilo mi smo se malo ono igrali ali smo imali odnos samo analno ali ona jos uvijek nije dobila a zadnja joj je bila 17.03 ali ima problema oko ispita a i nismo nikako ni spavali jel moguce da je do umora stresa i nedovoljnog spavanja ali da i napomenem da sam zadnji dan stavio i u vaginu ali samo stavio i izvadio nisam ejakuirao ....Jel moguca trudnoca hvala unaprijed..Lijep Pozdrav

Nazad
Naprijed