Mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana aima, ponašate se krajnje spolno neodgovorno, govoreći o neželjenoj trudnoći, spolno prenosivim bolestima itd.
Šansa za trudnoćom postoji samo je mala pošto ste uzeli pilulu za dan poslije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa svakako postoji. Sutra ujutro napravite test na trudnoću.

marijaM500

Dobro vece
Imala sam nezasticen odnos sa deckom negde oko plodnih dana medjutim on nije ejakulirao ni blizu mene i kasnije nismo vise imali odnos da li postoji mogucnost da sam trudna?
Unapred vam hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji ako nije bilo ejakulacije.

Adriana993

Postovanje! Zanima me dal je ikako moguce da sam trudna. Imala sam odnos 5.7. i to za vrijeme menstruacije koja je tada bila 3.dan (inace mi ciklus traje po 6,7 dana). Pila sam kontracepcijske pilule, no bas taj dan sam zaboravila popiti; no popila sam pilulu 4 sata nakon odnosa. Prvu menstruaciju nakon odnosa sam imala svega 4 dana i krvarenje je bilo skroz sitno. Ostale 2 menstruacije su mi bile normalne. Napravila sam 3 testa za trudnocu i bili su negativni. No, ja osjecam nesto u trbuhu, svi mi kazu da je to zbog nervoze (posto ja ne zelim dijete, bar ne zasada). I dok stavim ruku na trbuh osjetim kako mi srce kuca u trbuhu.

marta405

Pozdrav, trebala bih pomoć.
Dobila sam zadnju menstruaciju 17.09. koja trajala je otprilike do 22,09., prvi dan sam počela piti prvi put Lindynette kontracepcijske pilule, a 17. sam također počela piti Amoksicilin kapsule za upalu grla, 3 x 1 koje sam pila do nedjelje ujutro. Jučer sam imala nezaštićeni seks sa dečkom i on je svršio u mene. Je li moguće da sam trudna? Može li Amoksicilin utjecati na djelovanje pilula?

marta405

Pozdrav, trebala bih pomoć.
Dobila sam zadnju menstruaciju 17.09. koja trajala je otprilike do 22,09., taj dan sam počela piti prvi put Lindynette kontracepcijske pilule, a 17. sam također počela piti Amoksicilin kapsule za upalu grla, 3 x 1 koje sam pila do nedjelje ujutro. Jučer sam imali nezaštićeni seks sa dečkom i on je svršio u mene. Postoji li mogućnost da sam trudna? Možete li amoksicilin utjecati na djelovanje kontracpecijskih pilula?

mia82

Poštovani,
Mjesečnicu sam dobila 27.09. jučer sam imala spolni odnos bez zaštite dakle treći dan ciklusa, dečko je ejakulirao u mene. Ciklusi su normalni i redoviti 30 - 31 dan. Postoji li mogućnost trudnoće? Savjetujete li mi uzimanje pilule za dan poslije?
Hvala i lijep pozdrav!

mia82

Poštovani,
jučer sam imala nezaštićen odnos s dečkom i on je ejakulirao u mene. Mjesečnicu sam dobila 27.09. Postoji li mogućnost trudnoće i dali mi savjetujete uzimanje tablete za dan poslije? Hvala , lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Adriana, ne radi se o trudnoći. Ne umišljajte si.
Pulziranje je zbog pritiska krvne žile na kost zdjelice.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marta, neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mia ne treba zaštita sodatna. Neplodni su dani.

zabrinuta totalno

Postovana!14.08 sam bila na pregledu kod ginekologa i dao mi je novinette.dobila sam 28 .08 i tada sam uzela prvu tabletu pila sam ih 7 dana i onda prestala jer mi je od njih bilo loše .nakon toga dobila sam 0.6.09. Mjesecnica je bila normalna kao i uvijek al 20.9 .i 21.9 sam imala nezasticeni odnos s tim da je moj decko svrsio van mene al odma smo nastavili sex .nekih simptoma nemam osim umora i razdrazljivosti grudi su mi nepete al ne i bradavice.jel postoji mogucnost da sam trudna?? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Teoretski postoji šansa. Svakako napravite test u očekivano vrijeme ili koji dan kašnjenja menstruacije.

suha993

Pozdrav! imala sam spolni odnos tokom menstruacije (3.dan), momak nije ejakulirao u mene, no spolni odnos smo imali više puta zaredom. Nakon toga sam dobila menstruaciju, no bila je slabija nego inače. Nisam imala nikakve simptome trudnoće, osim što me u početku bolio trbuh. Nadalje, dobila sam i druge dvije menstruacije i napravila sam 4 testa za trudnoću i svi su bili negativni. Slijedeću menstruaciju trebam dobiti za 2 tjedna. Zanima me dal ikako postoji mogućnost da sam trudna? U zadnje vrijeme me jako boli trbuh i nemam apetita (hrana mi se ne gadi, samo ne mogu jesti). i nekako osjećam da mi je trbuh tvrđi nego prije, ne znam dal to umišljam, al nadam se da je tako. Hvala na odgovoru unaprijed i lijep pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa za trudnoćom ne postoji nikako niti ste trudna.

Postovani, nevina sam, ali sa deckom sam se mazila 4 dana prije menstruacije i on nije svrsio direktno u rodnicu nego na straznjicu, medjutim, sperma se slila na vaginu.. Menstruaciju sam dobila 2 dana prije nego sto trebam, pa me sada brine da li je to mozda trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da nije trudnoća. Ne brinite.

matea1995

Postovani molim vas za hitan odgovor i ispricavam se na smetnji.
Nevina sam imam 18 godina i menstruacia mi nije redovita zadnji put je bila 1.10 Ja i momak smo se prekjucer mazili i on je svrsio po vagini dali postoji mogucnost da sam trudna ako je malo sperme uslo u otvor uz to napominjem da sam nevina i da sam odmah nakon toga sve pobrisala maramicom i otusirala te da sam danas imala jako malo krvarenje.Jako me strah molim brz odgovor.Ako postoji mogucnost trudnoce sta da radim.Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam što znači malo?ako se dio ejakulata slio u rodnicu šansa postoji.
Iskreno to nisam vidio u kliničkoj praksi.