Mogućnost trudnoće?

lil_Kim

Decko je u mene usao i izasao bez zastite postoji li mogucnost trudnoce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ako nije bilo ejakulacije tada ni prije toga.

Humi

Ovako moj decko i ja smo se tako reci "igrali" i naravno njemu je izašla spermna vodica( ako se tako zove to je ono sto izade prije sperme, vodenasto) on je samo stavio svoj penis(samo glavic) ne duboko u moj vaginu(samo malo tek nekoliko centimetara) a ja sam nevina da li je moguce da ostanem trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće ako nije ejakulirao u rodnici. Educirajte se.

vikii90

Postovani,zadnju menstruaciju imala sam 3.11,a odnose 17,18 i 20 novembra.Nije ejakulirao u mene vec po stomaku i kada sam se podigla dio se slio dole ali nisam sigurna da li je uspio uci u vaginu.Posle toga smo 19.12 imali odnos al nije bilo ejakulacije vec je samo par puta usao i izasao..Da na pomenem nismo koristili zastitu nijednom..24.12 uradila sam test i bio je negativan.Inace imam uglavnom neredovne menstruacije.Zanima me jel postoji mogucnost trudnoce jer od 3.11 nisam dobila? I da li je mozda prerano uradjen test pa je bio lazno negativan? Hvala unapred na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ako je test negativan. Neka posjeti ginekologa i razgovara o terapiji problema neredovitih ciklusa.

vikii90

Hvala Vam na odgovoru..Samo sam zabrinuta jer mi nikad nije kasnila skoro mjesec dana i osjecala sam umor lagane mucnine,mada sam sebi mozda to umislila.U svakom slucaju puno Vam hvala.

nana_D

Poštovanje.
Zadnju menstruaciju dobila sam 12.12.2013 imala sam spolni odnos 3 dan menstruacije, znači 14.12. 2013 koristili smo zašitu i nije svšio već je na vrijeme izvadio van. Nisam još dobila menstruaciju ali imam bolove u donjem dijelu drbih već 4 dana ali mjesečnica ne dolazi. Da li postoji šasa za trudnoću pošto mi je danas već 30 dan i strah me je.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nana ne radi se o trudnoći ako je bilo kako ste napisali.

daniela555

Poštovani, ciklusi mi traju 25-26 dana, zadnju menstruaciju sam imala 25.12 i trajala je do 29.12. spolni odnos sam imala 04.01 i pobjeglo nam je malo, izvana je bilo a nisam sigurna za unutra. obrisala sam to i istusirala se, i odmah sam popila hitnu kontracepciju- 3 diane 35 i nakon 12 h opet 3 diane 35. od tada imam bolove u trbuhu i mucnine a i grudi me bole, je li to od tableta ili je moguća trudnoca iako sam to odmah popila? znam da postoje escapelle ili ella one, ali ovo mi je bilo odmah pri ruci pa nisa, zeljela cekati duže i popila sam. za tjedan dana mi treba doci menstruacija pa je li moguce da su ti simptomi od tableta i nadolazece menstruacije ili je moguce da sam ostala trudna iako sam ih popila?hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Simptomi su vezani uz postkoitalno uzimanje tableta.

daniela555

znači nema šanse da sam ostala trudna nakon što sam popila diane?

Dejan Šakoronja, dr. med.

To nisam rekao. Ali ste šansu smanjili na ajmo reći na minimum.

Poštovani, zadnju menstruaciju imala sam 30.12, ciklus mi traje oko 31 dan neki put duže neki put krace. Jučer sam imala nezaštićeni odnos, postoji li mogučnost trudnoce? Ako postoji, dali bih mogla sutra popiti tabletu za dan poslije, te dali mogu dobiti recept od liječnice opce prakse, ili je moguce nabaviti ih bez recepta.
Hvala

daniela555

a jesu li diane 35 učinkovite za postkoitalnu kontracepciju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Danijela jesu ali ni jedne pilule nisu stopostotna zaštita.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ciann svakako da postoji velika šansa. Uzmite postkoitalnu zaštitu.
Bez recepta ne može. Vjerovatno može i od liječnika opće medicine.

Poštovani, hvala Vam na odgovoru. Znači li to da sam bila u plodnom razdoblju jer zaista neznam to računati.

manuela16

Menstruacije su mi neredovite,ali svaki mjesec bude baš krv krv crveni se,imam spolne odnose sa dekčkom sa zastitom kondom,ovaj mjesec sam dobila 9.1. i bilo je tamno smeđe,prije mi je prvi dan znalo biti puno,a sad ovaj mjesec je malo bilo,drugi dan isto tako i kad sam bila na wcu i na papiru je bilo puno krvi i mislila sam sad ce krenut ali nije to je bilo samo taj trenutak,treci dan opet malo skroz ali smede,4.dan isto malo i danas nema nista a mene grudi bole kao da trebam dobit i trbuh me zna zabolit u toku dana,znaci svaki mjesec je bilo normalno i ovaj je drukčije,jel mi mozete reci sta bi to moglo bit? Da nije lazna men.? Ili? Unaprijed hvala..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Clam, tako je.

Nazad
Naprijed