Mogucnost trudnoce?

perisa18

Poštovani, moja devojka i ja smo se zadovoljavali rukama. Kada sam ejakulirao, obrisao sam se maramicom, odmah nakon toga se i moja devojka obrisala istom maramicom. Pritom ona je nevina. Da li je moguća trudnoća jer se obrisala tom maramicom dole?

Juko12

Poštovani,
Ja i djevojka smo prije tjedan ipo imali spolni odnos da napomenem nisu joj bili plodni dani. Koristili smo zasititu ja sam ejakulirao na njen trbuh i to je pocelo ic prema dolje zaustavili smo maramicama opet nakon se odmah otusirala nismo sigurni jel moglo doc do trudnoće pod velikim smo stresom i njoj kasni vec 2 dana
Hvala na odgovoru

pitamse

Dobar dan postovani,
Pred nekih tjedan i pol decko i ja smo imali nezaštićeni odnos. Njemu je to bio po prvi put uopce da ima odnos tako da odbacujem ikakvu spolnu bolest, naime nije ejakulirao u mene niti je bio blizu toga, ali meni se zadnja 3 dana pojavio svrbež rodnice te od jucer smedi iscjedak. Ne zabrinjava me iscjedak toliko jer mi tako bude uvijek prije menstruacije, koja sada stize za 10tak dana. Pa bi me zanimalo sto bi to moglo biti?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani perisa i Juko, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pitamse, moguće da je u pitanju gljivična upala. Savjetujem neku od antimikotičnih krema.

luss

Poštovani , zanima me postoji li mogućnost trudnoće nakon nezastcenog spolnog odnosa u plodnim danima . Odnos je bio u moru a partner je ejakulirao van mene ( ejakulirao je van , ali nije 100 % siguran da nije ejakulirao prije nego je izavdio ) Je li potrebno uzeti hitnu kontracepciju i kolike su šanse s obzirom na uvijete . Hvala .

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za svaki slučaj uzmite postkoitalnu kontracepciju.

vesppuci

Pozdrav,

Molim vas za mišljenje, naime moja dugogodišnja djevojka i ja imali smo nezaštićeni spolni odnos 5 dana prije predviđene menstruacije odnosno oko 8 dana nakon ovulacije. Došlo je do ejakuliranja, no nisam 100% siguran da li je nešto povjeglo unutra. No, svejedno je odlučila uzeti pilulu EllaOne unutar 12 sati od odnosa. Stanje je trenutno da menstruacija kasni 3 dana pa je malo u brizi jer je naišla na članke koji govore kako je efektivnost te pilule nakon ovulacije gotovo pa nikakava. Pa me zanima vase misljenje glede toga

martina1806

Poštovani, imam 27 godina. Zadnju menstruaciju sam imala 9.5. I onda sam imala 7 dana pauze od tableta. 16.5. sam otvorila novi blister te popila samo 3 tablete iz njega. 18.5. sam imala nezaštićeni spolni odnos pri čemu je dečko ejakulirao u mene. 20.5. sam imala krvarenje slično kao menstrualnom te je trajalo 4 dana. 26.5. sam također imala nezaštićeni odnos isto sa ejakulacijom u mene te sam popila samo te prve tri.
Tablete pijem od studenog prošle godine, inace sam malo neredovita s njima, znam koji dan zaboraviti...no ovaj mjesec sam totalno zaboravila na njih.
Pošto mi očekivana menstruacija trebala doći sad, 5.6. brine me da miješam simptome pmsa i trudnoće. Od 29.05. grudi su mi povećane, imam blage grceve, napuhnuta sam, konstantno mi kruli u želucu te imam nenormalno povećanu želju za slatkim. I unazad 4 dana sam skroz gladna i skroz nešto jedem. Menstruacija mi još nije došla, a grčeve i bolove jedan dan imam, pa prestanu na dva dana. Napravila sam clearblue test u subotu, 4.6. i bio je negativan. Da li je moguća trudnoca u mom slučaju bez obzira na rezultat testa ili nije zbog korištenja pilula prije?

Zahvaljujem se na odgovoru

Ana ana

Ovako, kasni mi sedam dana . Nisam imala odnose u smislu da je polni organ prodirao u mene ,jesam se trljala dok sa sjedila na njemu malo me dirao rukom dole al nije prodirao samo po vrhu vagine. Svrsio je kasnije po stomaku . Paranoicna sam i od svega umisljam trudnocu .

Klaic112

Postovani
Posljednju menstruaciju imala sam 8.9 te je trajala kojih 7 dana. Danas su mi poceli plodni dani te mi prema kalkulatoru pise da ce ovulacija biti 21.9. Jucer je decko ejakulirao u mene ali ne u potpunosti pa me zanima postoji li mogucnost trudnoce iako nisu jos jucer bili plodni dani nego tek danas pocinju?

Elisa623

Poštovani,
Zadnju mjesecnicu imala sam 1.9. , ciklus manje više traje 28 dana. Rizični odnos bio je 10.9 što je po mojoj računici bio prvi plodni dan. Pola sata nakon odnosa uzela sam ella one. Nikakvih nuspojava nisam imala. 19 i 20.9 sam imala grčeve u donjem djelu trbuha izrazito jake kao pred mjesecnicu ali mjesecnica nije dosla a grceva više nema. Mjesecnica bi trebala doći 29.9.
Da li su ti grcevi bili nuspojava tablete ili postoji mogućnost trudnoće ?
Hvala na odgovoru, lp

_makiicaaaa_

Postovani, imala sam peting sa deckom, ejakulirao je po grudima. Posle 10 minuta otisla sam da se istusiram, stim da je ejakulat bio idalje vlazan i lepljiv, dakle nije se osusio. Zanima me da li je moguce da je vodom dok sam se tusirala preneto dole, tj da li je moguce da se slilo i da tako ostanem u drugom stanju.
Hvala puno na odgovoru.

Jack123

Molim na što bržem odgovoru, cura i ja smo simulirali seksualni odnos i ja sam svršio po njenom stomaku, postoji jako mala šansa da se sperma slila, cura je nevina, postoji li i ako postoji koliko procenata verovatnoća da ona ostane trudna?

MaRijaMaRija1111

Postovani, predzadnju menstruaciju sam imala od 12 do 17 rujna, nakon toga 30.rujna sam imala prvi nezasticeni spolni odnos, poslije toga sam dobila menstruaciju 8.listopada.. Sad je vec 10. Studenog al menstruacije jos nema, uglavnom pocela sam i trenirat, zanima me jel ikako moguca trudnoca sa obzirom da sam imala samo taj jedan odnos, poslije njega nikad vise nisam bila spolno aktivna, unaprijed se zahvaljujem

Lolololo

Poštovanje,
Imam pitanje. Menstruacija mi kasni danas 9 dana, jako sam zabrinuta dosla sam danas s operacije pod stresom sam velikim. Inace su mi ciklusi jako uredi i tocni. Zadnju menstruaciju sam imala 11.10., trebala sam dobiti sad 7.11., imam bolove u trbuhu, nateknute dojke i mljecno bijeli iscjedak. Decko i ja imali smo zasticen odnos 31.10. I 1.11., na kalendaru nisu plodni dani, no moguce da se ovulavija pomaknula. Imali smo kondom, takodjer nije ejakulirao u mene, ali smo na kraju skinuli kondom i minutu ili dvije imali penetraciju i svrsio je tek 15 minuta nakon kad sam ga oralno zadovoljavala. Postoji li mogucnost trudnoce?

Ajla3884

Pozdrav,
Zadnja menstruacija mi je bila 04.11. (ciklusi mi variraju od 32-38 dana).... Danas kroz jutro sam osjetila nazovimo to onu cudnu bol kad je ovulacija, također grudi su osjetljive, žlijezda ispod pazuha također osjetljiva... Čini mi se da su mi simptomi za novu menstruaciju uranili. Pod zadnje sam u stresnom razdoblju zbog posla. Spolni odnosi su redoviti s ejakuliranjem izvan tijela. Postoji li razlog za brigu?

Tevsin

Poštovani !
U zadnje vrijeme imam neredovite menstruacije,odprilike zadnjih pola godine.. Svaka menstruacija mi traje od dan do tri najviše.. Radila sam nalaze hormona i štitne žljezde i uredu su.. Na kontrolnom pregledu ginekolog mi je rekao da uredniji nalaz jajnika nije odavno vidio.. Nalaze sam radila odprilike prije 2mj. Zadnju menstruaciju sam dobila 25.10... trajala je 2 dana i poslije toga više je nema. Očekivala sam iduću menstruaciju 22.11 ili 26.11 zbog nepravilnog menstrualnog ciklusa ( nekad traje 28 nekad 32 dana nijedan mjesec nije isto )... Još uvijek nisam dobila menstruaciju što po mom nekom računanju kasni 13-14 dana. Test na trudnoću sam radila prvi dan (po mom računanju )izostanka menstruacije i bio je negativan. Zadnji par dana imam mučninu a pogotovo ako osjećam glad,također imam ponekad i vrtoglavicu.. Prije par dana imala sam jaku i neizdržljivu glavobolju ( inače imam glavoboljnu migrenu) čak mi ni analgetici nisu pomagali. Prije menstruacije sam par dana bila prehlađena. Grudi su mi tvrde i osjećam bol pri dodiru, iz jedne dojke kao da mi izlazi mlijeko pri stisku oko bradavice (ali samo koja kap)
Dali postoji mogućnost trudnoće.. Ako da zanima me razlog negativnog testa dali možda prerano urađen..
Izvinite na dugom postu ali željela sam da Vam bolje opisem situaciju i pomognem pri odgovoru.. Unaprijed hvala.. L.p

paccow

Postovani doktore.
Sad me vec malo strah, ali evo cijele slike situacije.
Cura i ja imamo odnos svaki put s kondomom i svaki put svrsim van nje u kondom kad dodje do tog. Prosli mjesec je dobila 3 dana ranije sto je bilo malo cudno, ali dobro. Nakon tog smo imali 1x odnos opet isto kao gore navedeno, znaci kondom i svrsavanje van nje u kondom takoder. Evo sada je 6ti dan da joj kasni menstruacija i nikako da stigne, nikakvih naznaka ni nista, a nikada joj nije kasnila vise od 3-4 dana. Sto moze biti uzrok? Trudnoca? Da joj ono sto je doslo ranije menstruacija da je to bila lazna menstruacija?(opet taj mjesec smo imali odnose ali isto sa kondomom i uvijek svrsavanje van nje u kondom) ne znam sto misliti, hvala...

paccow

Cekam i dalje odgovor, evo 8mi dan nema menstruacije na vidiku... bol u pupku i neki gusti smjedji iscjedak par kapi...bila je prehladjena i bolesna unazad tjedan -dva par x, sve ostalo inace bude normalno...danas cemo uraditi test ali ne vidim kako je moguce da je ostala trudna kad se koristila zastita i nije doslo do ejakulacije u nju vec u kondom van nje...ne znamo sto bi moglo biti...nakon testa cemo vidjet vise valjda....