TORCH tumačenje nalaza

tresnjica91

Postovani, nakon mjesec dana od  pobacaja ( 21. tjedan trudnoce) uradila sam torch test i nalaz je sljedeci:
Serum CMV IgG (85),rezultat 377.1, interpretacija pozitivno ,  neg. <25.00, Intermedijarno >=25.00 & <=40.00, poz. > 40.00, mj jed. u/ml

Serum CMV IgM (85), rezultat 4.30, interpretacija Negativno, neg. <10 , intermedijarno >=10 & <=15, poz. >15, mj.jed. u/ml

Da li se iz gore navedenog moze vidjeti ima li opasnosti za narednu trudnoću? I trebam li ponovit CMV? Nisam sigurna da li je dobro sto imam ovako visok IgG
Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, rezultati isključuju akutnu infekciju. Nema opasnosti za trudnoću,

tresnjica91

Doktore zahvaljujem na odgovoru.

Iva27

Poštovani, zadnju menstruaciju sam imala 1 ili 2.1, 12.1 imala sam odnos sa dečkom i ejakulirao je u mene da li će doći do trudnoce ? I da li Su mi to bili plodni dani? Lp