Trudnoca bez ejakulacije

_makiicaaaa_

Postovani doktore, upraznjavala sam peting sa deckom, dakle do odnosa nije doslo. Ja sam svo vreme bila u donjem vesu, dok se on jedno vreme bio i skinuo i kad kad dodirnuo moje stidne usne svojim polnim organom.Nisam sigurna da li je doslo do ejakulacije. Ja sam jako pod stresom sada, zanima me da li postoji mogucnost trudnoce ukoliko je on ipak ejakulirao a ja sam za to vreme bila u vesu, bili su mi plodni dani visoka sansa za trudnocu, a mozda cak i ovulacija. Trebam da dobijem za nekih 8 dana ali nikakve naznake pmsa nisu prisutne. Hvala Vam puno unapred.

Ivo Balenović, dr. med.

Na taj način ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

_makiicaaaa_

Hvala puno na odgovoru. Cak iako je decko ejakulirao a meni su bili plodni dani?
Vrlo ste ljubazni i sve pohvale.

Ivo Balenović, dr. med.

Čak i tada ne postoji šansa.

_makiicaaaa_

Postovani doktore
Imam slicnu situaciju kao devojka gore.
Imala sam peting sa deckom za vreme plodnih dana, ili pak za vreme ovululacije.Ja sam bila u vesu,Decko je bio nag te je ejakulirao po mom vesu. Nismo bili kuci pa se nisam presvukla a bilo je vlazno bas te se sadaa plasim da tako mogu ostati u drugom stanju, tj. da sperma moze proci kroz donji ves i oploditi jajnu celiju. Trebala bih da dobijem za 2,3 dana ali i nemam neke simptome pmsa. Molim Vam recite mi da li na taj nacin postoji mogucnost trudnoce
Hvala Vam unapred

Ivo Balenović, dr. med.

Na taj način ne postoji mogućnost trudnoće.

_makiicaaaa_

Postovani doktore,
Imala sam peting sa deckom gde je on ejakulirao po mom donjem vesu i plasim se da se nesto nije sliko dole. Bila sam u plodnim danima, mozda je bio i dan ovulacije. Nisam bila kuci tako da je sve bilo i suvise vlazno pa se plasim da nije doslo do trudnoce. Menstruaciju sam dobila dan ranije, trajala je 4,5 dana, s tim pa je samo prva dva bila normalnog intenziteta. Pre tri dana pocele su da me bole grudi i bradavice pa se plasim da mozda nije bila lazna i da je doslo do zaceca. Odnose sam imala zadnji put u oktobru, a sada je bio samo peting. Molim Vase misljenje, hvalaa unapred.

Ivo Balenović, dr. med.

Na taj način ne postoji mogućnost trudnoće.

jpne

Poštovani,
predzadnji mi je dan plodnih dana. Dečko i ja smo imali dva spolna odnosa s razmakom od 2 sata. Prvi je bio s prezervativom, no drugi nije te je bio puno kraći (manje od 10 min). Izvadio ga je par sekundi prije snošaja. Kolike su šanse za trudnoću? Trebam li popiti tabletu za dan nakon?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mogućnost trudnoće je samo teoretska. Nema potrebe za tabletom.

_makiicaaaa_

Postovani doktore u decembru mesecu imala sam peting sa deckom gde je on ejakulirao po mom donjem vesu. Meni su tada bili plodni dani. U januaru i februaru dobila sam menstruaciju dva dana ranije oba puta. U februaru sam takodje imala peting sa deckom pre i posle menstruacije. Znam da zvuci malo suludo ali da lo na taj nacin mogu da ostanem u drugom stanju ili da ove dve menstracije budu lazne. Trebam sutra da dobijem ali nemam nikakve simptomne kao da cu dobiti, napominjem odnosa nije bilo, samo peting u februaru, gde je isto ejakulirao na moj donji ves pa se plasim da se nije nesto prenelo dole. Izvinite na dugom postuu i hvala unapred

Ivo Balenović, dr. med.

Prema svemu navedenom, trudnoću možete isključiti.

Marijamarija2

Poštovani, postoji li mogucnost da ostanem trudna ako je decko svojim spolovilom dirao moje dok sam ja bila gola a on u boksericama?

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji.

_makiicaaaa_

Postovani,
Da li postoji mogucnost trudnoce ako je meni bio 5,6 dan menstracije, imala sam peting sa deckom on je imao trenerku i donji ves a ja donji ves i farmerke. Ejakukirao je a ja sam posle nekih 15,20 min to pipnula i posle otisla do toaleta gde sam naravno ne razmisljujzci uzela toalet papir tim rukama i obrisala se a pre toga nisam oprala ruke.Sada me zanima da li sperma moze proci kroz materijal i doci do zaceca ili da li sam ja nesto sperme mogla preneti preko toalet papira i da u tom slucaju dodje do zaceca.
Hvala Vam puno na odgovoru, srdacan pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji mogućnost trudnoće.

bokica0701

Poštovani,imala sam nezaštićen polni odnos sa dečkom, dva u sat vremena(nijednom nije ejakulirao),odnos se desio dva dana nakon prestanka menstruacije, da li je moguća trudnoća i koliko? Srdačan pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana tako da je mogućnost trudnoće samo teorija.

_makiicaaaa_

Postovani,
Zanima me da li postoji mogucnost trudnoce ukoliko sam imala peting sa deckom.On je imao trenerku a ja helanke i on je ejakulirao. Meni su helanke i gacice bile mokre od njega pa se plasim. Posle nekih 5,6 minuta sam ja njegaa dirala dole i bilo je mokro bas i kasnije otisla do wca i pre toga nisam prala ruke, pa me zanima da nisam tako nesto prenela.Bio mi je 6,7dan ciklusa i imala sam po malo ali nisam imala ulosku.
Hvala unapred na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji mogućnost trudnoće.