Zašto mi kasni menstruacija?

Ne znam sta

Doktore ja nisam dobila menstr. 7.5 sam poceli disfunkcijski krvariti pa sam dobila terapiju duphastonom. Nakon terapije sam prokrvarila(24.5)I to se je trajal 15 dana. U medjuvremenu (31.5) ja sam bila naga sa deckom no nismo spavali, nismo Imali ni peting. Ali me zanima da li par kapi njegovoog predejakulata ako dodju u dodir sa vanjskim spolovilom da nekako udje u rodnicu I da zatrudnim? Imam kao blaaage bolove u jajnku I pojacan bijeli gusti iscjedak. Molim odgovor Vas ite

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o mogućnosti trudnoće.

Temelkovski

Postovani, imao sam odose sa devojkom ovog meseca vise puta. na pocetku meseca je vec imala menstruaciju par dana kada smo imali prvi odnos. Nisam ni jednom ejakulirao u nju. Trebala je da dobije pre 3 dana. Nikad pre joj nije kasnilo ni jedan dan i uvek je bilo tacno.Poslednji odnos smo imali 15. ovog meseca i danas (17.07.2016.) ujutru je radila test trudnoce i bio je negativan. Oboje smo u strahu da nije trudna. Molim Vas za vase misljenje u vezi ovoga. Hvala unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisu ne bi trebalo biti trudna. O ostalim uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o toj problematici.

ludegodine

Poštovani, inače ciklus mi je negdje između 28-34 dana svakog mjeseca. Zadnje 4-5 menstruacije bile su dosta sluzave i slabije nego inače. 24.6 sam imala prvi odnos sa dečkom, zaštićen, te nije svršio. Ovih dana osjećam laganu bol u donjem dijelu trbuha, ali nikako da dobim.. Zanima me da li je normalno da se nakon prvog odnosa ciklus mijenja i zašto su mi prethodne menstruacije bile tako sluzave? Unaprijed hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam zašto su sluzave. Ciklus se ne bi smio remetiti ulaskom u odnose.

zoja23

Poštovani, zanima me dali je moguća trudnoća ako dečko ejakulira u guzu, uvjek sam imala redovitu menstruaciju nako toga kako se dogodilo da mi je ejakuliral u guzu sad mi kasni 6 dana? unaprijed hvala!

Zabrinuta1@2

Dobar dan...

Zadnju menstrauciju sam imala 21.6. koja je bila uredna i trajala 6 dana, te sam iduci trebala dobiti 19.7. sto nisam- dakle kasni mi 3 dana... U meduvremenu sam dozivjela par stresova sta se tice rezultata mature i upisa na fakultet, i bila na moru 9 dana (promjena klime) ... Sa deckom sam pokusala imati odnos prije tjedan dana i on je stavio zastitu i krenuli smo u odnos no nije potrajao ni 10 sekundi, cak mislim da nije doslo do odnosa jer smo bili prekinuti.. :/
Kada sam dosla doma primjetila sam grudasti iscjedak
Takoder u 4mj. mi je menstruacija kasnila 11dana...
Znam i sama odgovor, ali panika me hvata, jel moguce da mi menstruacija kasni zbog gljivica, stresa, klime ili bilo sta drugo??
Dajte svoje misljenje da me smirite malo...
Hvala unaprijed...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zoja od analnog odnosa nećete zatrudnjeti.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinuta sama ste dali moguće uzroke izostanka menstruacije. Ne radi se o trudnoći.

saznajem

Poštovani,
menstruacija mi kasni 2 dana, inace je redovita. Imala sam odnos bez zastite no decko nije ejakulirao u mene. Ovih mi je dana svakodnevica bila malo drugacija uz drugu klimu i sitne promjene. Prije ovog odnosa nisam imala odnos vise od godinu dana. Zanima me je su li mozda to uzroci kasnjenja i je li je trudnoca iskljucena ili ne? Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

To su mogući uzroci. No s obzirom na neiskustvo, i na odnos bez zaštite sugeriram test na trudnoću.

saznajem

Pozdrav,javila sam vam se prije par dana pod ovom temom i navela da sam imala odnos bez zastite, ali decko nije ejakulirao u mene. Za svaki sam slucaj jutros napravila test i negativan je. I dalje nemam menstrualne simptome, a danas je vec 5. dan kako mi kasni. Trebam li ponoviti test ili tako nesto?

ivančicaca

Poštovani doktore,

posljednja menstruacija 26.6.2016. - trajala je 6 dana normalno, a odmah se nastavila u još nekih 8 dana jako blagog krvarenja, više kao smečkasti iscjedak. Nisam išla ginekologu jer sam mislila da je došlo do 'čišćenja' nakon menstruacije.
Sljedeću sam trebala dobiti sada 23.7., međutim evo do danas (27.7.) nema menstruacije. Ono što me brine su tupi bolovi u donjem dijelu trbuha koji već 5 danas ne prestaju, doslovce me cijeli dan ritišće dolje i pojačani bijeli iscjedak neutralnog mirisa. Temperatura mi je blago povišena (37,05) u odnosu na onu kakva mi je inače 36,05.
Zadnji odnos sam imala pri završetku posljednje menstruacije (oko 1.7.) s kondomom.
Naručena sam 5.8. kod ginekologa, ali želim unaprijed čuti o čemu bi mogla biti riječ da se barem malo smirim, jer stres dodatno odgađa menstruaciju.

Unapijed hvala na odgovoru.

ivančicaca

Ispričavam se, zaboravila sam reći da sam napravila test na trudnoću prije dva dana, s tim da nisam radila na prvu jutarnju mokraću, i bio je negativan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Saznajem ne trebate ponavljati test.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivančica moguće je da se radi o cisti na jajniku, upali na jajniku, endometriozi i sl. Na osnovu iznesenog ne mogu znati o čemu se radi prema iznesenom.

ivančicaca

Poštovani doktore,
jako sam zahvalna na odgovoru, ali još me zanima je li trudnoća ikako moguća s obzirom na to da smo se štitili kondomom, i da sam odmah nakon tog prošlog krvarenja napravila test koji je bio negativan, i sad prije dva dana sam napravila jedan koji je također bio negativan? Jako se bojim da sam trudna zbog toga što menstruacije još uvijek nema sad

Unaprijed hvala na odgovoru!

caddy

Kasni mi m 2 dana,prosla je bila 26.6. Do 2.7. a zadnji dan m sam imala prvi spolni odnos. Koristili smo zastitu(kondom) i nije ejakulirao u mene, sredinom mjeseca imala sam jako blago tockasto krvarenje koje je trajalo dva dana, u meduvremenu sam napravila i ginekoloski ultrazvuk,imam sve simptome m ali jos nije dosla. Moze li trudnoca biti uzrokkasnjenja,i je li moguce da kasni zbog ucestalih napadaja panike?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivančica ne radi se o trudnoći.

Nazad
1 ... 15 16 17 18 19 20 ... 27
Naprijed