Zašto mi kasni menstruacija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Caddy, zašto vam kasni ne znam. Prema opisanom mislim da se ne bi trebalo raditi o trudnoći.
O uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima.

ivančicaca

Poštovani doktore,

bila sam na pregledu i putem onog 'vaginalnog ultrazvuka' nisu pronašli ništa. Menstruaciju sam dobila jučer, osrednje je jačine ali više smeđe boje i uz nju non stop imam nekakvu sluz (ispričavam se sad na ovome izrazu, ali identičnu onoj sluzi koja se luči kad se žena uzbudi). Baš je cijelo vrijeme, uz 'krv' prisutna i ta sluz. Je li to normalno? Nikada to nisam do sada imala, a budući da me stalno bole glava i stomak naizmjenično, uplašim se i moram doći ovdje i pitati.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanu mislim da je u redu.

fola688

Poštovani,
menstruacija mi kasni već dva tjedna.Ciklus mi je do sada bio uredan(30 dana),mogućnost trudnoće je isključena.
Također nedavno su mi se pojavile gljivice( candida ) te sam počela primjenjivati tretman protiv njih prije tjedan dana.
Imam sve simptome kao i prije svake mentruacije ( bol u trbuhu,natecenost grudi ) te me zanima je li kašnjenje menstruacije povezano sa candidom ?
Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije. O uzrocima pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

Zekoo12345

Poštovani
Imao samm odnos sa curom bez kondoma par dana prije nego sto je trebala doci menstruacijaa,sigurno sam ejakulirao izvan nje,no njoj sada kasni 2 dana,neposredno prije menstruacije je se bila razbolila i imala mucninu u zelucu s jakim bolovima,sto bi mogao biti razlog kasnjenja?

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

Zekoo12345

Postovani,
Curi kasni menga vec 5.dana ,a radili smo test i negativan je ,imala je nekih problem prije menge s povracanjem i bolovima u stomaku,sto bi mogao biti razlog?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam što je razlog njenom povraćanju, ali trudnoća nije.

Zekoo12345

To je bilo prije menstruacije je bila pokupila neki virus i proslo je do menstruacije,no sada menstruacija kasni vec 5 dana,a test je negativan

Aalya232

Poštovani,

zadnju menstruaciju sam imala 29.06., ginekološkim pregledom 16.07. mi je utvrđena cista 31 mm na desnom jajniku, te Papa testom blaga upala mješovitom florom zbog koje sam koristila Polygynax vag. 3 večeri (od 01.08. kada je stigao rezultat pape). 22.07. pojavio se smeđi iscjedak koji je trajao 4 dana i nakon toga se nastavio normalan iscjedak bez naznake menstrucije.
Menstruacija mi još nije došla, sada kasni 12 dana. Trećeg i sedmog dana kašnjenja sam radila test urina koji je negativan. 04.08. sam bila kod ginekologa i rekla mi je da sam u drugoj fazi ciklusa, da smeđi iscjedak nije bio menstruacija i da bi menstruacija mogla doći kroz 10 dana. Ni mi spominjala cistu. Iz staha sma jučer napravila još jedan test koji je negativan.
Da li su testovi pravovremeno napravljeni i da li je normalno da menstruacija toliko kasni zbog ciste i polygynaxa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. O ostalim uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

Aalya232

Poštovani poslala sam Vam pitanje ponovno pošto nikako ne mogu pronaći prvo pitanje koje sam slala i Vaš odgovor na njega. Također se zadnjih dana jako teško prijaviti na forum. Molim Vas ako biste mi ponovno odgovorili, samo ukratko da li se može raditi o trudnoći ili li je ovoliko kašnjenje normalno uz cistu i vaginalete.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemam vremena tražiti vaše pitanje. O tome zašto se teže prijaviti na forum ne znam, te kontaktirajte administratora.

anna055

Dokore,

imam 29 godina i redovite menstruacije. Zadnje menstruacije su bile 05.04., 02.05. i 29.06., iduća je trebala doći 27.07. no sada već treći tjedan kasni. Uvijek koristimo kondom, no sredinom 7. mjeseca sam imala prekinuti snošaj dva puta, u neplodnim danima.
Testovi na trudnoću su negativni, zadnji sam uradila prije 3 dana.
Ginekologu sam naručena tek 17.08. Imam neke simptome PMS-a, bolne grudi i već 4. dan grčeve kao da ću svaki čas procuriti, no brine me jer imam i tupe bolove kao da se radi o nekoj upali, te obilan žut iscjedak i od jučer me svrbi kao da imam gljivičnu infekciju. Koristim canesten vaginalete i mast. Je li sve to moglo utjecati na tako dugo kašnjenje menge?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Upala svakako može rezultirati kašnjenjem menstruacije. Sugeriram da pričekate koji dan, jer prema opisanom će vrlo brzo nastupiti menstruacija.

Vanja1230

Dobar dan. Ovako. Poslednji put sam dobila nešto pre letovanja 12.07. Meni menstruacija traje kratko, tako da je do 16. već bila gotova. Ja inače dobijam na svakih 27, 28 dana, ali evo već je 13. a ja i dalje nisam dobila. Imala sam nezaštićene odnose sa dečkom, ali nam to nije bio prvi put. Već 5 meseci ne koristimo zaštitu jer on ne ejakulira u meni već prekine kada želi to da učini. Međutim, ja imam bolove u grudima i belu tečnost na gaćicama kao kada treba da dobijem, ali nikako to da se desi. Takođe, nemam nijedan simptom trudnoće. Test nisam radila. Jedno što moj dečko ispušta semenu tečnost u toku odnosa. Ali da li je moguće da sam trudna, iako smo 5 meseci spavali bez zaštite i nije mi bilo ništa? Ili je na kašnjenje utacala promena klime zbog mora ili blagi stres prošlog meseca? Molim vas pomozite. Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vanja, mladi ste , neiskusni oboje, imate odnose bez zaštite, svakako napravite test na trudnoću.
O ostalim uzrocima kašnjenja menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome. Promjena klime, ljetovanje, promjena mjesta boravka svakako mogu rezultirati s izostankom menstruacije.

Helpplease

Poz
E ovako imam 15god i menstruacija mi kasni vec 19dana!1. menstruaciju sam dobila prosle godine u 6.mj sto znaci oko godina i mjesec dva. Nikad nisam imala spolni odnos ni ne namjeravam. Ove godine radim sezonski rad i vrijeme mi je svo spobrckano, puno je stresa i jedem nezdravo, ali se dosta cesto protezem i odlazim na vjezbanja svaki dan plus kupanje u bazenu. Mene sada zanima mogu li ostati trudna ako slucajno decko ispusti u bazenu spermu ili je to samo zbog ove velike promjene moga rada ili sam hormonski neuravnotezena. Molim vas odg. Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća naravno nije moguća.
O ostalim uzrocima izostanka savjetujem da pročitate prijašnje postove koji govore o tome.

Nazad
1 ... 16 17 18 19 20 21 ... 27
Naprijed