Gastroenterologija

Izbacivanje krvi

Petar

Pozdrav,

Da li osoba koja dugo lezi i nejede usled stroge dijete od 01.2002. godine (unosi samo vodu i malo soka), moze da povraca krv usled nekog poremecaja u zelucu. Krv je tamne boje, a ponekad i svetle. Da li je rec o kapilarima creva ili je problem u zelucu ?

Zahvalan,
Petar

Doc.dr.sc. Žarko Babić

Javite se gastroenterologu zbog pregleda i obrade. Doc.dr.sc. Žarko Babić