Gastroenterologija

Strah

Karla

Poštovani,molim vaše mišljenje.Godinu dana imam krvavu sluz u stolici.Stolicu imam jednom dnevno nekad kašastu a nekad i normalnu.ne mršavim. Od pregleda sam napravila prije par mjeseci totalnu kolonoskopiju,gastroskopiju i ultrazvuk.Moj gastroenterolog je dijagnosticirao iritabilni kolitis. Imam povremeno bolove na lijevoj i desnoj strani trbuha. Zadnjih par dana bolovi su stalno prisutni na desnoj strani i šire se u leđa.Imam 30 godina.

Doc.dr.sc. Žarko Babić

Iritabilni kolitis ne postoji. Vjerojatno je našao nešto drugo. Pogledajte nalaz još jednom. Doc.dr.sc. Žarko Babić