Gastroenterologija

krv nakon stolice

Lidija

Otprilike godinu dana svako jutro nakon stolice na papiru je krv. Hemoroidi me cesce ili rjede gnjave od poroda (od 1986.) Kolonoskopija prije cca 8 mj. je pokazala da je sve u redu. Kome da odem - kojem lijecniku u Zagrebu (moze i privatno). Puno hvala.
Lidija

dr.sc. Željko Krznarić

poštovana,
s nalazom kolonoskopije trebate se javiti kirurgu- proktologu, a isti rade u večini naših bolnica. Kod nas na KBC Zagreb- Rebro postoji u Poliklinici proktološka ambulanta u kojoj radi nekoliko vrsnih abdominalnih kirurga.