Gastroenterologija

LGG

jasna

Kao i većina mojih kolegica i ja imam problema sa neredovitom i tvrdom stolicom, međusobno razgovarajući zaključile smo da je to zbog osmosatnog sjedenja u uredu. Jedna od kolegica je nedavno bila na pregledu i preporučeno joj je uzimanje kapsula LGG-a, navodno će joj to pomoći da regulira probavu.
Što Vi mislite o tome??
zahvaljujem

Doc.dr.sc. Ž.Babić

Slažem se s tim mišljenjem. Također treba uzeti hranu obogaćenu biljnim vlaknima ili neki od gotovih pripravaka takve hrane. Fizička aktivnost ujutro, jutarnji obrok sa spomenutom hranom, svakodnevno pražnjenje crijeva u isto vrijeme dovode do regulacije stolice. Doc.dr.sc. Ž.Babić