Gastroenterologija

Pitanje

Dubravka

Moja kćer ima 23 god. Visoka je 164 cm, a težina joj je 43 kg. Ima oštećenu sluznicu želuca . Dosta je pila lije Ketanol kada bi imala mjesečnicu. Drugo je sve u redu samo je jako mršava i željela bi se udebljati, ali joj to neide.
Molim vas za savjet.

Doc.dr.sc. Ž.Babić

Treba samo više jesti. Ukoliko ima problema s uzimanjem hrane to može biti zbog tegoba koje ste naveli ali i nečim drugim (psihološki razlohi). javite se za početak Važem liječniku zbogregleda. Doc.dr.sc. Ž.Babić