Gastroenterologija

problemi sa stolicom

ella

Poštovani,
imam problem koji me je puno puta doveo u neugodnu situaciju. Sa stolicom nemam nekih većih problema osim ako popijem mlijeko ili pojedem neku težu hranu ili voće, pa zbog toga i izbjegavam tu hranu i piće. Muči me to što kada moram nekamo ići, i pogotovo ako idem ujutro od kuće na neki dalji put( ili gdje znam da ću teško naći WC) proradi mi želudac, dobijem proljev i u stanju sam po par puta ići na WC ili tamo biti jako dugo.
Molim Vas, nemojte me ismijati radi toga kako je to učinio davno liječnik opće prakse već mi pomognite kako da se riješim tog problema najvjerojatnije na psihičkoj bazi jer samouvjeravanjem ništa ne postižem.
Unaprijed zahvalna

Doc.dr.sc. Žarko Babić

Slažem se s Vašim liječnikom opće medicine. Pokušajte potražiti savjet psihologa ili psihoterapeuta.

Doc.dr.sc.Žarko Babić