Gastroenterologija

što je to?

Ana

U poslijednje vrijeme mi se iz želuca(?) u usta vraćaju neke male kuglice(oko 2mm) neugodnog mirisa. Što bi to moglo biti?
Unaprijed hvala.

dr. Silvija Čuković-Čavka

Ispričavam se što Vam do sada iz tehničkih razloga nije odgovoreno na pitanje. Teško je reći na temelju ovog vrlo oskudnog opisa da li se radi o iskašljaju ili jednostavno o regurgitiranom sadržaju iz jednjaka odnosno želuca. Svakako preporučam učiniti bris ždrijela, bris nosa, ORL pregled, a potom i gastroskopiju.
Srdačan pozdrav.