Gastroenterologija

tumor jednjaka

ana

Molila bi vas da me uputite na stranice ili literaturu iz koje bi mogla saznati što više o tumoru jednjaka.

Cybermed

Poštovana gospođo Ana,

U sklopu portala za pacijente kliknite na link Cancer ( lijevi izbornik), kada Vam se otvori stranica pod SEARCH utipkajte - esophageal cancer i kliknite na GO. Otvoriti će Vam se stranica s člancima o toj tematici. Ukoliko niste zadovoljni člancima kliknite na toj istoj stranici na MEDLINE i naći ćete nove članke.

S poštovanjem,

Cybermed