Gastroenterologija

Zabrinuta

Lana

Cijenjeni,
lijepo Vas molim za pomoć.Otprilike pola godine nalazim se pod prilično
velikim stresom,koji će nadam se uskoro proći.Međutim,u tom periodu
sa stolicom mi se počela javljati i sluz.Ponekad, kad sam jače nervozna,
stolicu uopće nemam, već umjesto nje izbacim samo malo bijele sluzi.
Napominjem da nemam nikakve bolove u stomaku,kao ni mučnine ni
žgaravice.Vodim računa da redovito jedem, ne pijem kavu i ne pušim.
29 mi je godina.S obzirom na odsutnost bolova, zanima me da li ta
sluz u stolici može biti samo posljedica stresa ili je to znak neke ozbiljnije bolesti.
Unaprijed zahvalna

Doc.dr.sc.Žarko Babić

Portrebno je učiniti gastroenterološku obradu kao što je endoskopski pregled crijeva,. stolica na bakterije i parazite, analni otisak, KKS,SE,CRP itd. Doc.dr.sc.Žarko Babić