Color dopler trudnoća

Martyana

Poštovani ginkolog me slao na color dopler jer je beba sitnija u rastu , u 33 tjednu trudnoće uzv je pokazao ove parametre BPD80mm,FL 60mm,AC270mm,stav ploda zatkom, posteljica straga i desni brid I/IIst.zrelosti,, RIa.umbilicalis 0.59, RIa.cerebrii medii 0.69, Tt oko 1760gr

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, beba je nešto 'sitnija' al se ne radi o zastoju u rastu ploda. Nema razloga za brigu. Potrebne su samo češće kontrole do termina.

Martyana

Hvala vam.na odgovoru, moj ginekolog je jako uznemiren oko toga , zato me.i slao na color dopler samo mi ginekolog koji mi je to radio nije rekao dali je protok u redu za tjedan trudnoce , hvala vam.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.