Da li je moguca trudnoca??

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Mariijjaa, na opisani način ne može doći do trudnoće.

Selma90

Postovani doktore
Menstruacija mi je zavrsila 15tog ovog mjeseca.Nezasticeni odnos sam imala 18tog poslije podne sa snosajem unuttar vagine.Danas primjecujem blago roskasti iscjedak,ne puno i lagani grcevi nekad nekad.menstruacije su redovne 28 30 dana.Sta moze predstavljati ovaj iscjedak?negdje citam da moze biti implantacijsko krvarenje al opet je rano za to.Sta Vi mislite o tome.Radimo na bebi.Hvala Vam unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prerano je da bi se radilo o implantacijskom krvarenju. Vjerojatno je u pitanju ovulacijsko krvarenje.

dj1212

Poštovani,

zanima me da li postoji mogućnost trudnoće u 3.danu menstrualnog krvarenja s time da nije došlo do ejakulacije u rodnicu?
Naime, trajalo je sve skupa par minuta bez ejakulata. Moram napomenuti da su mi ciklusi neredoviti i da su mi 1. 7. 2020. utvrđeni policistični jajnici. Danas mi je 4.dan ciklusa i zanima me imam li razloga za brigu te da li se na taj način može zatrudniti bez ejakulacije.

Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. Odnos je bio u vrijeme neplodnih dana i ne postoji mogućnost trudnoće.

pomoc12

Postovani, cura mi je imala menstruaciju prije 2 mjeseca i od tada nema,jel je moguce da joj je prosli preskocila a za ovaj jos ceka... Nismo imali spolne odnese tj. Nije bilo penetracije..bilo je petinga... Da li postoji mogucnost da je trudna. Oboje smo maloljetni

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ako nije bilo odnosa, ne postoji mogućnost trudnoće. Vjerojatno je u pitanju hormonska neravnoteža.

searanex

Postovanje, ovako bili smo na godisnjem odmoru ui roku njega imali smo 6 spolnih odnosa zadnji je bio 19.7., menstruaciju je tgrebala dobiti 27.7 sto je i dobila...trajala je 9 dana iz nekog razloga, moguce promjena klime itd... napravila je test za trudnocu 8. dan menstruacije bio je negativan doduse napravila ga je u 18h popodne...medutim danas je skuzila da su joj stidne usne dobile neku laganu ljubicastu boju... jel moguca trudnoca uzasno smo zabrinuti...kaze da ne osjeca nikakve druge simptome... svi odnosi su bili zasticeni i izvadeni prije ejkulacije... Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Osim toga, dobila je menstruaciju, a i test je to potvrdio.

Selma90

Postovani.imali smo odnos prvi dan menstruacije.tek je pocela i decko je ejakulirao unutra.dali je moguca trudnoca?ciklusi su 28 30 dana,ovaj mjesec krvarenje je slabijeg intenziteta?Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prvi dan menstruacije spada u neplodne dane i trudnoća nije moguća.

pomoc12

Doktore što da čini što se tiće toga?

Ivo Balenović, dr. med.

Neka se javi liječniku radi pregleda i terapije.

pomoc12

Doktore u iscjedku je imala krvi?

Ivo Balenović, dr. med.

Možda je u pitanju ovulacijsko krvarenje.

Nemanime7

Postovani, predzadnja menstruacija mi je zapocela 7.6. I trajala otprilike 6 dana. 15.lipnja sam imala kratki zasticeni spolni odnos. I 26.6 drugi ali nije dovrsen jer nam je pukao kondom. Ja sam dobila 5 dana ranije 3.7. Ciklus mi je inace oko 28 dana ali posljednih nekoliko mjeseci zna nekad uraniti nekad ukasniti. U 7. mjesecu nisam imala nikakvih spolnih odnosa i sad mi kasni 11 dana. Je li postoji mogucnost da je to bila lazna menstruacija? Krvarenje je bilo uoobicajno popraceno bolovima i trajalo je 5-6 dana. Od simptoma imam bolne i natecene grudi vec par dana ,grceve i nadutost u trbuhu. Postoji li mogucnost da sam trudna?

Nemanime7

Zaboravila sam spomenuti da sam otprilike 26. i 27.7. Imala smedji iscjedak koji je trajao skoro 2 dana i bio je tamniji na sto sam pomislila da je stara krv. Zna mi se to nekad dogoditi za vrijeme ovulacija ili prike menstruacije,ali zbog ovog kasnjenja me to zabrinulo.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu što ste naveli, najvjerojatnije se ne radi o trudnoći. Moguće da je ovulacija nastupila nešto kasnije (kada se javilo oskudno krvarenje) i to je poremetilo ciklus. Pričekajte menstruaciju, trebala bi doći. Ipak, za svaki slučaj možete uraditi test na trudnoću.

pomoc12

Što predstavlja ovulacijsko krvarenje?

Postovani , zadnja menstruacija je bila 03.07 nakon toga sam imala odnose 9.7 15.7 25 .7 i 3.8. Nismo koristili zastitu vec prekinuti snosaj, moj decko je siguran da nije ejakulirao u meni. Uvjek izvadi par sekundi ranije. Menstruacija mi kasni vec 14 dana. Zanima me jel moguca trudnoca pritom danas sam uradila test - self clear bio je negativan( radila sam ga popodne pritom celi dan nisam nista jela ) Takodje da napomenem da sam bila pod stresu dan dva pre nego da mi dodje menstruacija a takodje od kad mi kasni ne spavam ne jedem. Simptomi za trudnocu neam. Za menstruaciju nekad noci se jave jake bolove u trbuhu i karlici taman mislim da mi je doslo ali nista. Sta mislite jel postoi mogucnost za trudnoci?