kasni menstruacija

Lionelxxx

Postovani,

hvala Vam na odgovoru. To i ja mislim, policisticki jajnici mi jos najvise imaju smisla uz sve moje simptome.
Uzimala sam od 2014-2016. hormonsku kontracepciju uz nekoliko pauza,no najbolje su mi odgovarale Diane 35 zbog akni s kojima sam
imala takodjer problema i koje su mi samo one uspjele rijesiti.
No kako ginekolog vise ne moze u Hrvatskoj propisati navedenu kontracepciju, vec dermatolog, odustala sam od toga obzirom
koliko se dugo ceka na termine.

Svakako cu otici ginekologu. Hvala jos jednom.

Ivo Balenović, dr. med.

Nama na čemu.