Mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ana 24 mislim da se ne radi o trudnoći. Ipak ponovite test. Možda se radi o cisti na jajniku ili upali. Svakako savjetujem pregled i uzv.

Marta1122

Molila bih vas samo još da mi kažete razloge tamnjenja bradavica, da li se radi o nekom poremećaju ili mogućoj bolesti ili je to normalna pojava i da li je to uopće simptom trudnoće kao što sam prčitala? inače, 20 mi je godina i tek nedavno sam počela s spolnim odnosima. hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Posljedica su pojačane produkcije melanina.
Savjetujte dermatologa.

sviben23

Postovani,
zadnju mjesecnicu imala sam 22.04.zavrsila je 25.04, imala sam odnos bez zastite 28.04, te zatim 9.05. te smatram da sam tog dana imala ovulaciju posto sam cijeli dan imala vodenkast i rastezljiv proziran iscjedak. Par dana prije toga imala sam bijeli ljepljivi iscjedak. Znima me postoji li mogucnost da sam ostala trudna i da li mi je ovulacija kasnila ili ipak mora biti 14 dana nakon menge posto su mi ciklusi 28 dana? Mora napomenuti da sam bila pod stresom nakon ovog prvog odnosa 28.04. pa da mi je mozda zbog toga kasnila mjesecnica. Hvala vam unaprijed!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ovulacija ne mora doći 14. dan ciklusa. Mnogi su poremećaji koji to remete. Ne znam da li se radi o trudnoći Ako nije došlo do ejakulacije onda ne postoje šansa.

panika_panika

Poštovani,

Imala sam rizičan odnos 18.4. Zadnja menstruacija mi je prestala 1.4. Znaci sada mi kasni dobrih 17 dana. Ali.napravila sam 3 testa(od onih jeftinih do najskupljih i sva tri su bila negativna). Vec tjedan dana me sise bole kao da ću je dobit.i dobila sam pristice po licu kao i sto obicno dobijem,ali menstruacije jos nema. Samo dva puta mi je kasnila najvise 15 dana, inace mi kasni najvise 5 dana. Naime.danas sam bila kod zubara zbog upale zubnog mesa i dobila antibiotik. A prestrasilo me to sto me doktor pitao da li sam trudna zbog te upale... No posto sam napravila 3 testa koja su bila NEGATIVNA je li moguce da sam trudna???

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Tri testa su više nego dovoljna.

sviben23

Postovani, samo da se nadovezem da je bilo ejakuacije dva puta. I od tada me grudi ne prestaju boljeti i trbuh me boli kao i pred mjesecnicu. Imam i neki bijeli prozirni iscjedak.
Dolazi li to mjesecnica ili je nesto drugo vezano uz trudnocu?
Hvala vam na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako je bilo 9.5. ejakulacije šanse za trudnoćom su velike. Pričekajte da vidite oće li ista nastupiti.

o_čajna

Poštovani

Imala sam rizičan odnos za vrijeme plodnih dana. Kasni mi 18 dana. Napravila sam 3 testa(sva tri negativna). Nemam nikakve simptome trudnoce,osim sto me grudi bole vec tjedan dana(ali polako prestaju), do jucer sam imala iscjedak kao onaj sto dobijem prije mjesecnice. Ali danas kada sam se probudila vidjela sam malo krvi i to svijetle,ne onakve kakve dobim inace za vrijeme menstruacije i sada je vise nema. Trbuh me tu i tamo zaboli ali nista strasno. Pa me zanima da li je moguce da sam ipak trudna i da li je ta krv ona trudnicka ili ce ustupiti mjesecnica? (naglašavam da od jucer pijem antibiotike amoksicilin)
Srdacan pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, nikako se ne radi o trudnoći. Možda se radi o upali, još prije cisti na jajniku, ev. endometriozi.
Sugeriram pregled i UZV svakako.

Trololololo

Poštovani,imam nekoliko pitanja...
Zadnju mjesecnicu imala sam od 16.4 do 22.4. U meduvremenu imala sam nekoliko odnosa sa svojim deckom ali bez zastite. Prekinuli smo snosaj na vrijeme i sigurno je da nista nije "procurilo". Ali meni mjesecnica kasni 2 dana. Strah me jer su inace redovite i tocne. Ali zadnjih nekoliko tjedana sam jako pod stresom. Imala sam sve simptome pms-a (bolne i natecene grudi,bol u trbuhu...) ali kao da ih sve manje i manje osjecam. Imam takoder zuckasti iscjedak kao i prije svake mjesecnice...
Sutra cu kupiti test ali svejedno neznam sto da napravim.
Imam tek 16 godina i prerano je da bi se nalazila u ovoj situaciji. Znam sve o zastiti kao i trudnoci ali me ipak strah

malena59

Poštovani,
molila bih vas da mi odgovorite na moj upit jer jako sam zbrinuta. Naime, menstruacija mi kasni vec 15 dana, dogodilo se vec 3 puta da je tako duže kasnila, ali nikad bas 15 dana. Imam neke simptome kao da ce menstruacija doći, gusti bijeli iscjedak, bol u trbuhu i leđima, no čitala sam da isto tako to može biti i simptom trudnoće? :/ Imala sam spolni odnos sa deckom na zadnji dan menstruacije, naravno uz prekinuti snošaj i pritom smo korisili kondom. No, mene brine jer prije tog odnosa su nam se slučajno dodirnuli spolni organi(skoro pa je ušao unutra). On nije bio svršio, ali sam osjetila nešto mokro na njegovom penisu , sad jeli to bilo od mene ili su to one "ljubavne kapljice". Čula sam da se i od njih može zatrudnit, pa sam zabrinuta. Molim vas recite mi samo da li postoji mogućnost trudnoće na ovaj način?.. I zanima me kod prstenjačenja, ako mu je na prstu slucajno ostalo malo sperme. Da li i zbog toga trebam biti zabrinuta??? Molim vas pomozite
HvALA, LIJEP POZDRAV....

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trololo, napravite test svakako. Sve znate o zaštitu od trudnoće ali ne primjenjujete niti jednu pouzdanu metodu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malena, dakako da se ne radi o trudnoći. Educirajte se.

KristinceD

Zadnju menstruaciju sam imala 26.04.2013 a odnos sa deckom sam imala na noc 03.05 odnosno jutro 04.05 . Koristili smo zastitu, svrsio je van, ali nisam sigurna da li je nesto dospelo do vagine posto sam bila u čučećem polozaju a sperma je pala na donji deo stomaka i malo se slevala. Moje pitanje je da li postoji mogucnost trudnoce ako je nesto dospelo na vaginu? Imam mucnine ali mislim da su vise panikom izazvane. Ciklus mi je redovan na svakih 32 dana. Hvala unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam. Ako je dospjela u rodnicu šansa postoji. To vi znate.

HallMiksa

Postovani, imam nekoliko pitanja za Vas,
1. zanima me da li se test za rano otkrivanje trudnoce moze raditi 15-og dana nakon odnosa, ako nije poznato kad treba da nastupi menstruacija?
2. Prilikom uzbudjenja, kada dodje do erekcije, posle nekog vremena pocinje curenje sluzi na penisu, da li ona nakon duzeg vremena curenja moze sadrzati i spermatozoide, npr nakon 2 sata uzbudjenja bez ikakvog osecaja da je ejakulacija blizu, dakle samo usled uzbudjenja i erekcije?
3. Ako dodje do kratkog odnosa da li se od te sluzi moze zatrudneti bez osecaja da je ejakulacija blizu i bez ejakulacije pre toga?
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

1. Može 2. Ne 3.Ne

MalaIvan

Poštovani,
zanima me dali postoji mogućnost da se radi o trudnoći,a ne o PMS-U, Zadnju M sam imala 25.04.,ovulacija mi je bila 08.-0.9.05. s obzirom da želimo bebu..smo imali odnos u plodnim danima. Nekoliko dana nakon ovulacije počela sam osjećati umor,lagano presjecanje u desnom jajniku,bjeli kremasti iscjedak bez mirisa (inače mi je uvijek sluzav i prozirno bijeli) ..učestalo mokrenje (koje nije posljedica infekcije ili upale),glavobolje (koje inače nemam),neobične napade nervoze (inače u PMS-u dođu tek dan dva prije očekivane M),i cicke su mi neobično tvrde (ne kao u vrijeme PMS-a). Inače sam pušač (kutija dnevno) a sada jedva 5 cigareta da zapalim jer su mi se počele gaditi. S obzirom da mi iduća menstruacija treba doći (22.05.),a inače mi simnptomi PMS-a nisu toliko izraženi..zanima me dali postoji mogućnost trudnoće i kada je moguće najranije napraviti test? Molim odgovor. Hvala unaprijed.

Nazad
1 ... 6 7 8 9 10 11 ... 190
Naprijed