predejakulat??

neznamgdesam123

Ovako, zanima me, znači danas je nedjelja a dečko i ja smo imali spolni odnos u srijedu, tj 2 puta sa kondomom i znači sve je bilo uredu. I da bi mi u petak kad sam išla na wc na gaćicama se pojavio smeđi iscjedak, dosta ga je bilo, a nikad ga do sad nisam imala, i pročitala sam negdje na internetu da to može biti rani znak trudnoće. I također jutros kad sam se brisala poslije wc bilo je malo krvi na wc papiru, i to 2 put već danas. I zanima me imam li razloga za brigu od trudnoće ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći dakako ako je bilo kao što ste napisali.

mivic_9222

Poštovani,
Čitala sam gotovo sve poruke, ali nisam našla direktan odgovor na pitanje koje me zanima. Sedmi mi je dan ciklusa, dečko i ja smo imali spolni odnos bez zaštite koji je trajao po 15ak sekundi u nekoliko navrata, on nije ejakulirao, ali on kaže da osjeti da mu je blizu taj trenutak ali je u potpunosti siguran da neće ejakulirati. I tako u nekoliko navrata po 15ak sekundi, postoji li mogućnost da predejakulat izađe u nekom od tih trenutaka i dali postoji mogućnost trudnoće? Nakon svega toga kad smo završili on je uredno ejakulirao vani.
Hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je bio blizu ejakulacije, svakako da se radi o predejakulatu, tada postoji šansa za trudnoću.

Mrvica69

Pozdrav, djevojka i ja smo imali nezasticeni spolni odnos odnos 22.07 na prvi dan njene menstruacije. Ejakulirao sam vani 100% samo me zanima postoji li mogucnost trudnoce od predejakulata s obzirom da je tada imala i to prvi dan. hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne, trudnoća nije moguća.

Legolas2807

Pozdrav,

kao što to već ide, cura i ja smo imali odnos bez zaštite. Konkretno me zanima moj slučaj...Ja sam ga izvadia sigurno 10 sek prije nego što ću svršit. Ona ja bila u doggy pozi...i na prvi osjećaj da ću svršit (ne onaj tik prije ejakulacije 2-3 sek) izvadia sam ga vani, reka njome da se okrene na leđa...došao na trbuh i još sam rukom morao radit par sekundi da svršim. Znači sigurno je prošlo 10 sek, ako ne i više...postoji li šansa za predejakulat i trudnoću?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da ne prema opisanom.

Legolas2807

Hvala na odgovoru! I tada kad smo imali odnos...njome je bio 23. dan ciklusa...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne nikako.

Mrvica69

Pozdrav, djevojka i ja smo imali nezasticeni spolni odnos odnos na treci dan njene menstruacije. Ejakulirao sam vani 100% samo me zanima postoji li mogucnost trudnoce od predejakulata s obzirom da je tada imala i to treci dan. hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji. Ako je ciklus redovit, menstruacija znači neplodne dane a i nije bilo ejakulacije. Ne trebate brinuti.

Luxx2112

Poštovanje,

Neznam odakle da počnem, nadam se da ćete pohvatati.
Djevojka i ja smo imali spolni odnos 6.8. Prethodnu menstruaciju je dobila 18.07. (100% točna informacija) dakle odnos je bio 20 dana nakon prvog dana menstruacije što je, po većini internet kalkulatora pa i ženskoj biologiji koliko sam upoznat, u neplodnim danima. Sam čin odnosa se prvo odvio sa zaštitom u kondom koji nije pukao. Nakon prvog odnosa smo otišli doručkovati i kroz sat do sat i pol sam obavio malu nuždu nakon čega smo se upustili u drugi odnos. Počeo je penetracijom s kondomom ali kako sam bio manje raspoložen, skinuo sam kondom te smo imali oralni odnos nekoliko minuta bez ejakulacije, nisam bio ni blizu ejakulaciji. Zatim smo imali vaginalni odnos također bez ejakulacije kod kojega također nisam bio ni blizu pri izlasku iz rodnice. Ejakulacija se odvila oralno minutama kasnije. Sa 100% sigurnošću sam siguran da nisam ejakulirao u djevojku vaginalno. Brine me da li je ostalo išta aktivne sperme na meni ili u uretri nakon prve ejakulacije koja se odvila sat vremena ranije. Znam da sluz iz prostate nema spermija osim ako je ostalo od prethodne ejakulacije no napominjem, obavio sam malu nuždu, a spermiji na koži se sasuše u kontaktu sa zrakom. Kolike su šanse da je trudna ?
Pitam iz razloga što je trebala dobiti menstruaciju u petak 15.08. ali i to je nepouzdani datum pošto je izgubila stare podatke u iPhone aplikaciji pa smo jedini orijentir imali prethodnu menstruaciju 18.7. a odabrani ciklus je bio 28 dana. Inače je uvijek imala menstruaciju na dan najavljen u aplikaciji, tu i tamo je znalo kasniti dan do dva.
Informacije koje vam mogu dati kao neke smjernice su da je na dan prethodne menstruacije bila na moru, kupala se svaki dan tokom menstruacije, dobila visoku temperaturu, pila antibiotike, imala je određene stresove pri povratku kući.
Zaboravio sam napomenuti da se tokom drugog odnosa pojavila kapljica krvi na posteljini, te je primjetila na gaćicama krv 2 dana kasnije te još par dana kasnije nakon odnosa. Znam da su neki od znakova trudnoće spotting ali to se javlja tjednima nakon oplodnje, a ne u prva 4 dana.
U svim prethodnim menstruacijama dva dana prije nego što treba dobiti osjeti pritisak u jajnicima popraćen blagom boli do dana kada dobije, tada ju strahovito boli 3 dana tokom obilnog krvarenja. Pretpostavljam da ima dismonoreju. Pred 2 dana su joj počeli blagi pritisci u jajnicima u raznim intervalima te blaža bol kao što se inače i događa kod nje pred menstruaciju. Pokazuje i periode razdražljivosti što mi upućuje na PMS. Sve se nadam da će kroz koji dan dobiti.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kao prvo vama i ostalima. Ne pišite tako dugačke postove jer nemam vremena sve čitat.
Šansa za trudnoćom je mala ali se ne može sa stopostotnom sigurnošću isljučiti.
Nek napravi test na trudnoću. Vrlo jednostavno.

Luxx2112

Hvala vam puno na odgovoru i oprostite na dugoj poruci.
Kupio sam 2 testera, ona sa dvije crtice u kvadratiću i kružiću.
jednog smo iskoristili danas sa popodnevnim urinom i ispao je negativan.
Koliko može to biti pouzdana informacija unatoč tome da je djevojka mokrila prije nego sam došao kod nje te sam joj dao da pije čaja i cedevite kako bi urin što prije nastao.
Da li je to utjecalo na kvalitetu urina za pouzdan odgovor testera?

Luxx2112

zaboravio sam napomenuti naziv testera - gravignost

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

Luxx2112

doktore, hvala vam puno happy obavit ćemo ovaj drugi test sutra ujutro sa drugim testerom tek toliko da ne propadne.
olakšali ste mi život big-smile

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Luxx2112

Evo da javim da je i danas učinjen drugi test sa gravignost testerom, pokazao je negativno.
Nažalost učinjen je također sa popodnevnim urinom starim par sati, ali nadam se da je to u redu happy

Nazad
1 ... 8 9 10 11 12 13 ... 26
Naprijed