predejakulat??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

S.M.

Postovani,
da li je moguce da se zatrudni, ako je momak poslije druge za redom ejakulacije, nekoliko minuta poslije nje, prelazio penisom po mojoj vagini, dok sam bila u gacicama, bile su vlazne. Nevina sam, i jako se brinem.. mogu li ostati trudna? kolike su sanse?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća.

Mara69

Postovani, decko i ja smo imali odnos u plodnim danima bez ikakve zastite, rekao je da osjeti to nesto sto izlazi tijekom odnosa, golica ga, i ima toga puno, ali nije ejakulirao nikako..postoji li mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postoji. Prema opisanom moglo bi se raditi o predejakulatu. Šansa nije velika, no ipak postoji.

Iva222

Poštovani, imam jedno pitanje.
Naime dečko i ja smo spavali zajedno, nismo koristili kontracepciju već smo prekinuli snošaj.
Svaki puta on bi prekinuo čak 10min prije same ejakulacije, tako da sam apsolutno sigurna da nije svršio u mene, no s obzirom da imam dosta neredovite mjesečnice (točnije ciklus mi traje 40dana) nisam sigurna kada su mi plodni dani, po mom nekom izračunu dva puta smo zajedno spavali za vrijeme plodnih dana, no kao što sam rekla svaki puta je snošaj prekinut do 10min prije same ejakulacije.
Naravno moje je pitanje kolike su zapravo šanse da zatrudnim? ako se pitate, kod ginekologa sam naručena tek u prvom mjesecu jer prije slobodnog termina kod mojeg ginekologa nije bilo, a onda namjeravam na pilule, no moram na konzultacije jer one prošle su imale gadne nuspojave za mene.
Eto, puno Vam hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom šansa je jako mala.

vexi

Postovani
Dakle situacija je ovakva partner i ja smo imali odnos za vrijeme plodnih dana 2 puta bez kontracepcije, no on je svaki put izvadio penis kojih pola minute-minutu prije same ejakulacije i sam je ''dovrsio posao''. Postoje li ikakve sanse za trudnocu s obzirom da ste napisali da predejakulat izlazi samo nekoliko sekundi prije same ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa postoji ali nije velika.

Doki241

Poštovani doktore,imala sam spolni odnos 9.dan menstrualnog ciklusa,decko je imao zaštitu,nije svršio ni sa zaštitom u mene nego tek 2-3 sekunde nakon sto ga je izvadio,uvijek pazimo jer ja imam veliki strah od trudnoce,zanima me da li na takav način postoji trudnoća,uvijek provjerimo zaštitu nakon odnosa pa smo smo i ovaj put i nije nigdje puknuo kondom..Molim vas za odgovor,hvala vam puno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

Frosty1337

Dobar dan
Znaci ja i cura smo se 9 dana prije mensturacije isli zadovoljavat i prije toga smo samo s prstima ja njoj isao i onda smo probali nakratko s penisom u nju. Bilo je sluzi malo na vrhu penisa i ja sam to obrisao rukom i gurnuo sam ga nakratko na 2 sec skroz i izvadio van a mosa, ni bio blizu svrsavanja zato sto uopce nisam penis svoj dirao za vrijeme dok sam ju ja s prstima i onda sam se digo i samo na 2 sec gurnuo i izvuko van i tu sluz sam obrisao rukom drugom prije nego sto sam gurnuo.Napominjem da sam svriso prije nego kaj smo isli to radit 12 sati prije a kad sam svriso isao sam vec par puta na wc pisat i tusirao sam se.E sad je moje pitanje njoj menga kasni vec 2 dana jel moguce da moze zadrudnjet?.

Dejan Šakoronja, dr. med.

U teoriji da ali u praksi rijetko.

Frosty1337

Zaboravio sam i napomenut da joj je zadnja dva puta mjesecnica uranila 4-5 dana i sad joj kasni 2-3 dan,a i prije nego sto sam probao unutra ja sam penis rukom suhom obrisao svu sluz.Dal je moguce da joj kasni zato sto joj je zadnjih dva mjeseca uranila?

Frosty1337

I od 5-6 mjeseca stalno ima neredovite mjesecnice a i tada nismo ni bili u spolnom odnosu to smo prvi put tek u 10 mjesecu.I to za vrijeme neplodnih dana i s kondomom.Jel moguce da joj kasni zbog tih neredovitih mjesecnica

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. Ako joj je ciklus neredovit sugeriram oralnu kontracepciju.

Brinetq123

Poštovani,

Muci me vec nekoliko dana sumnja da sam trudna. Prije nekih 16 dana sam bila s deckom i nesto smo se dirali, nije doslo do ejakulacije, niti do predejakulata(koji dolazi koliko sam shvatila par sekundi prije ejakulacije?) i on je stavio penis u mene na 5 sekundi i izvadio. Inace imam neredovite menstruacije, ali mislim da je to bilo za vrijeme mojih plodnih dana. I evo, vec mi kasni 8 dana, inace mi kasni po 3,4 dana ali ne ovako dugo. Od simptoma mi nisu grudi naotekle, nije mi mucno ili tako nesto. Samo mi je trbuh nekak napuhan, sad to zna biti i pred menstruaciju i jos imam bijeli iscjedak, ali to isto zna biti prije novog ciklusa. Sad me zanima je li moguce da sam trudna?.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije.

Brinetq123

Sigurna sam. Nisam se ni zahvalila, hvala puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Nazad
1 ... 9 10 11 12 13 14 ... 26
Naprijed