predejakulat??

mach

Poštovani!

Imali sam prije dvije veceri odnos sa deckom. Po racunici odnos je bio noc prije prvog plodnog dana. Koristili smo kondom za vrijeme odnosa, ali prije samog odnosa smo se dodirivali i na njegovom penisu je bilo nekakve sluzi ili sto je vec, i pri stavljanju samog kondoma ga je na krivu stranu stavio te ga je morao okrenuti tako da je vjerovatno na kondomu ostalo te nekakve sluzi. Sad me poslije uhvatila nekakva panika jer nisam bas iskusna u tim stvarima pa me zanima dal postoji razlog za brigu zbog toga?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dobro ste rekli sluz. Ne brinite. Neće doći do trudnoće.

mach

A recite mi na njegovim boksericama je bilo te sluzi vec kad ih je skinio, a sutradan kad se to osusilo to bilo je bjelkaste boje? Dal ta sluz i je takve boje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.

principessa1

Poštovani, treba mi vaša pomoć.
Dečko i ja imali smo spolni odnos i prije nego što je stavio kondom maramicom je obrisao predejakulat. U biti nisam sigurna dali je to bio predejakulat jer se je izlučio puno prije od ejakulata, je li moguce da je to samo sluz koja se izlučuje za vrijeme uzbuđenja?
Kad je ejakulirao to je napravio izvan mene i naravno u kondomu..
Postoji li šansa da zatrudnim ako je on slucajno prenijeo malo predejakulata na kondom i tada penetrirao u mene?
Zanima me vaše mišljenje o predejakulatu, dali u njemu ima spermija i dali postoji mogucnost oplodnje s predejakulatom?
Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisu ne radi se o predejakulatu, tako da trudnoća prema opisanom nije vjerovatna.

travanj12

Poštovani, imam pitanje. Dečko i ja smo prije 4 dana imali odnos sa kondomom, te je došlo do ejakulacije. Nakon otprilike sat vremena smo imali kratak odnos koji je trajao otprilike minutu. Ja sam doživjela orgazam, a dečko nije. Taj dan je bio 10. dan mog menstrualnog ciklusa tako da nisu bili plodni dani, iako su bili relativno blizu. Znam da postoji teoretska šansa trudnoće, no kolika je šansa u praksi? Unaprijed hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dani su plodni ako je ciklus na 28 dana. Šansa za trudnoćom postoji ali nije velika, od zaostale sperme u spolovilu muškarca.

sanjica311

Da li moze doci do trudnoce ukoliko predejakulant dospe na kondomu preko prstiju tokom navlacenja kondoma ??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne može.

rm95

Poštovani,

jucer sam imao spolni odnos sa djevojkom bez kondoma i nakon je ona primjetila na meni malo ispod trbuha nesto bijelo kao tocku i zatim smo nastavili sa spolnim odnosom i ja sam 5-6 minuta kasnije svrsio izvan nje,je li mogucnost da je ta tocka bila sperma i moze li ona zatrudnjeti . Nije imala plodne dane ali tjedan dana prije imala je crvenilo na rodnici i moze li to bijelo biti iscjedak iz nje zbog nekakve upale rodnice iako ju nije bolilo ni nista

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da li se radi o spermi, to znate samo vi.
Prema opisanom vjerovatno se radi o sluzi.

margaery

Poštovani doktore,
ciklus mi inače traje oko 30 dana. Dečko i ja smo 28.dana ciklusa imali pokušaj odnosa što znači da je on penetrirao samo jednom što je moglo trajat najviše sekundu i pol i nakon toga smo prestali tako da nije bio blizu ejakulacije.Nije imao kondom. To je bio jedini "snošaj" u cijelom mjesecu.Muči me što na raznim portalima i forumima nailazim na svakakve definicije predejakulata,neki kažu kako se luči tijekom cijelog odnosa,a neki tek pred kraj.Menstruacija mi kasni 10 dana pa više ni sama ne znam što da mislim, naručena sam na pregled tek za 3 dana pa Vas molim za mišljenje.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Što da vam odgovorim? Ne radi se o mogućnosti trudnoće prema opisanom.

Flak

Pozdrav,
Djevojka i ja smo vodili ljubav na treci dan njene menstruacije bez ikakve zastite. Izvadio sam penis 1 sec prije no sam ejakulirao izvan nje. Zanima me rizik za trudnocu s obzirom da su joj menstruacije kratke te joj je stala isti dan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su ciklusi na godišnjoj razini ujednačeni, neplodni je dan i neće doći do trudnoće.

Flak

Htio bih se zahvaliti na odgovoru. Bio bi jos zahvalniji kada bi mi rekli u procentima posto su joj pocele rasti grudi...

iva420

Znaci,ovo ce vjerojatno zvucat glupo i smijesno,ali mene je strah. Danas mi je 12. da kako mi kasni M,e sad. Decko i ja nikad nismo imali spolne odnose,ali smo se zadovoljavali. On nikad nije svrsio blizu mene niti je ikad imao na prstima spreme kada me zadovoljavao. Doslo je do trljanja spolovilima,ali nije svrsio. Postoji li sansa od trudnoce ? Uz to,nemam bas redovite M, nekad mi dode na 27. dan,a nekad na 32.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji šansa za trudnoćom naravno. Čemu služi škola, internet, literatura i forumi ako vi postavljate ovakva pitanja.

matrix9111

Pozdrav, ovako imam kedno pitanje i malo sam zabrinut..
Imao sam odnos sa curom, prije toga smo jedno vrijeme mazili, i zat sam pokusao uci u nju i to nam je bio prvi put, usao sam na vrlo kratko po 3-4 puta bez zastite, nisam bio ni blizu orgazma i ejakulacike, a nije je bilo ni nakon toga, ja nisam dozivio nikakav orgazam (taj dan prije odnosa nisam niti ejakulirao) .. Ali me zabrinjava to sto je ona dan prije toga morala dobit mjesexnicu.. Drugi dan mi je rekla da je dobila na vrlo kratko i onda je stalo sad 2 dana jos uvjek nema i kaze da ima samo bolove u i simptome kao i inace pri menstruaciji.. Dali se trebam brinuti za nezeljenu trudnocu? Hvala unapred..

Nazad
1 ... 10 11 12 13 14 15 ... 26
Naprijed