predejakulat??

Help3

I zanima me sto je ta tekucina koja se luci za vrijeme seksa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani, sluz i sekret žlijezda, prostate itd. Nikako ne predejakulat.

Help3

Mogu li od toga zatrudnjeti? Naime,partner i ja imali smo kratak nezasticen odnos.on tvrdi da osjeti kada mu izlazi taj sekret, tako da,ukoliko imamo nezasticen odnos prekinemo i nastavimo sa zatsitom cim ga on osjeti. No meni sada kasni osam dana,pa se brinem...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, po ovome što ste opisali prije da se radi o spermi.
Mislim da bi svakako trebali imati odnos sa zaštitom.

Dalililili

Moj decko i ja smo pre dva dana imali petting .Ja sam nevina.On nije svrsio.Citala sam na mnogim forumima da moze da se ostane u drugom stanju ako sam nevina.Moj decko kaze da iz njegovog polnog organa nije izaslo nista,ali sam ja par puta tokom petinga osetila neku tecnos na mojoj ruci.On tokom pettinga nikad nije svrsio jer se cuva.
Ovog puta smo njegov i moj polni organ samo trljali jedan o drugi Bez prodiranja i bilo cega!
Moje pitanje glasi: Da li je moguce ostati u drugom stanju ako je devojka nevina?
Da li u ovom slucaju koji sam vam napisala imam razloga za brigu?
Hitno!I hvala u napred!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je, ali na vaš način koji ste opisali nije moguće. Samo uz trljanje i bez ejakulacije nikako.
Educirajte se na našim stranicama.

Zabica Kreketusa

A da li je moguce ako je izasao predejakulat u toku trenja da se zatrudni,situacija je ista kao gore!?

Zabica Kreketusa

I da li je moguce da je to predejakulat ako nisam ejakulirao?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani na taj način neće doći trljanjem. Educirajte se i čitajte naše postove.

Zabica Kreketusa

Znaci moja devojka nemoze ostati
trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trljanjem ne.

Zabica Kreketusa

da li ja mogu izbaciti predejakulat tokom pettinga ako ne svrsim?

Zabica Kreketusa

Ili je to nesto drugo sto izlazi iz mog polnog organa

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o predejakulatu. Rekoh educirajte se. Pogledajte starije postove. Pozdrav.

iva00796

kada se luci predejakulat?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neposredno pred ejakulaciju.

boo0605

Poštovani,
ima dosta sličnih pitanja, ali svejedno se moram uvjeriti.
Skoro sam izgubila nevinost s dečkom, i odlučili smo spolno općiti bez zaštite, metodom prkeinutog snošaja. I stvarno, svaki put izvadi penis prije ejakulacije.
Moje pitanje je, da li ipak postoji rizik od trudnoće, zbog predejakulata? On penis izvadi nekoliko sekundi prije ejakulacije, tačnije se radi o 3-4 sekunde. Postoji li mogućnost da je taj predejakulat ipak završio u meni, ili se to doslovice izluči nakon vađenja,prije ejakulacije?

Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, svakako da na taj način postoji šansa da zatrudnite.
Mladi ste, neiskusni i prevarit će vas. Savjetujem pravi način zaštite.

freestyleee

Poštovani,
djevojka i ja smo 10 dana nakon njene menstruacije ovog mjeseca imali odnos. Prvi put sa kondomom prilikom čega sam ejakulirao u njega i bacio ga, napravili smo pauzu od 15-ak minuta pa smo ponovo imali odnos sa drugim kondomom prilikom čega nisam ejakulirao u njega, isto sam ga bacio nakon završetka. Mislili smo da je to to međutim u narednih pola sata smo imali 2 kraća nezaštićena odnosa od po par minuta prilikom čega nisam ejakulirao. Kolika je vjerovatnoća da će ona ostati u drugom stanju?
Pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani, ako sam dobro shvatio, dva kraća odnosa ste imali bez zaštite?
Ako je tako šansa dakako postoji. Vidim da o spolnom ponašanju ne znate previše i da ste needucirani, stoga pročitajte naše postove u svezi te problematike.