predejakulat??

em1ca

Dobro večer .. poštovanje prije svega ..
Skoro smo dječko i ja se zanijeli malo .. i nije došlo do sexa .. nego mi je svojim penisom dva puta dodirnuo samo početak mog spolnog uda(nije čak ni do klitorisa došao) .. al sam osjetila skroz malo neke tečnosti (nije bila sperma 100% sam ubijeđena) , znači nije bilo nikakve penetracije ... nevini smo oboje.. Eh kad smo ovo završili .. nakon 2 h me je prstenjačio ..
Sad me interesuje .. da li od "te tečnosti" mogu da ostanem trudna ?
na drugim forumima su mi govorili kao da je to nemoguće .. ili da su šanse 1:100000 . Eh sad mi treba stručno mišljenje da potvrdim to sve ... Da li mogu od toga ostat trudna ?
HVALA VAM UNAPRIJED , 'štovanje happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemoguće. Nije se radilo o spermi.

Zabica Kreketusa

Moja cura i ja nismo imali odnose,nevini smo oboje.Prosli tjedan smo se mazili i imali petting.Moj spolni organ je dodirivao njen,ja nisam ejakulirao.Ali neka sluz je bila na mom spolnom organu .da li je moguce da moja cura ostane trudna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće da ostane trudna na taj način.

begim

Pozdrav. Imala sam spolni odnos bez zastite s deckom, dva dana nakon
mestruacije. Dakle, za vrijeme neplodnih dana. Ejakulacija se desila izvan,
no nakon brisanja spolnih organa rucnikom ponovili smo postupak.
Koja je mogucnost trudnoce? Sljedece jutro imala sam peckanje pri obavljanju
male nuzde. Ima li to veze sa spolnim odnosom bez kondoma?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Peckanje nakon male nužde ima veze sa spolnim odnosom.
Ako su doista bili neplodni dani ne trebate se brinuti.

begim

Lijep pozdrav. Ja sam ona na čije ste pitanje prethodno odgovorili.
Naime, sada mi se javilo blago krvarenje, a menstruacija bi trebala doći za 26 dana.
Što se događa? Jesam li trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, tek ako vam izostane iduća menstruacija može se raditi o trudnoći.

Jole12345

Zanima me kolike su sanse da mi cura ostane trudna ako joj je prvi dan plodnih dana ,a ja sam njega izvadio 5 sec prije i vani svrsio siguran sam 10000% u sebe da nisam u nju al me brine taj predejakulut ja iskreno nisam nista vidio nikakvu sluz ni a sam nesta osjetio ... Ona bi trrebala dobit sada za 2-3 dana mjesecnicu jel moguce da je trudna kel moguce da sam ispustio taj predejakult a da nisam nist ni vidio ni osjetio ... Izvadio sam ga cim sam osjetio da sam blizu svrsavanja .... Bez kondoma je bilo moze sto brzi odg hvala !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurni da je tako onda neće doći do trudnoće.

Jole12345

Eo jos jedno pitanje koje mi je nejasno , ovako cura mi je napravila test za trudnocu tj ja sam joj ga donjeo i pokazalo da nije trudna al opet me muci jedna stvar ona je povracala proslo je tjedan dana od odnosa i trebala bi sada dobit mengu dns ili sutra jel moguce da test laziro ja sam trazio najsigurnij i najskuplji u apoteci ? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dobro je pokazao.

Jole12345

Postovani
Jel moguce da kasni menstruacija zbog bolest tj zbog gripe ?
Da ne otvaram temu novu pa da pitam odma hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je.

Jole12345

Jos uvjek nije dobila menstruaciju kasni joj 6 dana , 2 testa smo mapravili jedan dan prije ocekivane menstruacije i jedan nakon 2 dana kasnjenja i pokazali su negativan aaa ona kaze da osijeti kaoo daa sluz neka curi al ne vidi se nije krv nego sluz aa ona e i dalje boji da nije trudna aa napravili smo dva testa i negativna su pravilno napravljeni :// sta bi moglo bit da tak puno kasni :/// ? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam: upala, stres, cista itd. Za detalje nek napravi uzv pregled. Ne radi se o trudnoći.

bojana86

Postovani, ovakva je situacija: naime 03.03. sam dobila menstruaciju koja je trajala do 08.03., tada (08.03.) sam imala odnos s momkom i on je koristio kondom, ali nije uspio svrsiti, poslije toga je bez kondoma penetrirao u mene 4-5 puta, izvadio ga a nakon mozda dvije minute je svrsio van mene. S obzirom da sam cula da se i od predejakulata moze zatrudniti zanima me postoji li opasnost u ovom slucaju uzimajuci u obzir da mi zadnji dan menstruacije nije plodan dan? Trebam li uzeti hitnu kontracepciju? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, gdje je tu bilo predejakulata?
Morate se educirati malo više. Naravno da u ovom vašem slučaju ne postoji šansa za trudnoćom.

korisnikuser

Moja djevojka i ja smo imali odnose 9. marta. Trajalo je vrlo kratko zbog okolnosti (maksimalno 5 minuta) i seks je bio bez kondoma, nisam bio ni blizu svrsavanja tako da samim tim nisam ni svrsio nego sam otisao u wc i svrsio tamo. Ja svaki put nakon sto se samozadovoljavam mokrim, jer mi je jedan ginekolog rekao da je to dobro jer tako u mokracnom kanalu nestanu spermiji (ako je ostalo ista). Moja djevojka je zadni put imala menstruaciju 27. proslog mjeseca, inace dobije do 5 dana prije nego sto je dobila proslog mjeseca, a sad je vec 26. i ona jos nije dobila. Posto se zadjnih dana malo vise brinemo oko toga, da li je moguce da njoj menstruacija kasni zbog nervoze jer joj je tako jednom kasnila 2 dana zbog nervoze? Kakve su sanse da se ista desi?

Hvala unaprije.

Pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je kao što ste opisali onda je trudnoća isključena.