Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


predejakulat??


Autor Poruka

Anoss55

21.11.2020. 12:25

Poštovani,

Devojka i ja smo pre oko 2 nedelje imali nezaštićeni polni odnos(dan ili dva nakon kraja menstruacije). Iz odredjenih razloga je bio prekinut i nisam ejakulirao u nju(nisam uopšte tad). Medjutim u jednom trenutnu video sam nešto na mom polnom organu što mi je delovalo kao tečnost neka, ali nisam osetio da sam bilo šta izbacio u nju. Tad uopšte nisam bio ni blizu ejakulacije, ali opet se brinem. Da li je moguće da devojka zatrudni?
Takodje, 6 sati pre toga imali smo polni odnos, takodje nezasticen(ejakulirao sam van nje), ali sam se pre tog drugog odnosa istusirao i nakon toga vlažnim maramicama obrisao svoj polni organ za svaki slučaj. Zanima me da li i za ovo postoji šansa da devojka zatrudni?
Nadam se brzom odgovoru, hvala unapred.

Ivo Balenović, dr. med.

21.11.2020. 17:30

Poštovani, na taj način ne postoji mogućnost trudnoće. Osim toga, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana.

Zabrinutalana2

13.12.2020. 22:55

Postovani, imam pitanje da li mogu ostati trudna ako je decku izasla sluz od uzbudjenja (ne mislim da se radi o pravom ejakulatu jer on kaze da se osjeti razlika kad je sluz u pitanju a kad ejakulat) vecina je zavrsila na njegovoj odjeci nakon toga sam oralno zadovoljavala uz koristenje ruke a potom tom rukom dirala sebe i par min kasnije dozivjela orgazam. Da li mogu ostati trudna na taj nacin obzirom da sam taj dan imala ovulaciju? Nakon par minuta doslo je do ejakulacije prilikom orala a ruke sam oprala odmah nakon toga. Vjerujem da je pitanje smijesno ali se stvarno plasim nezeljene trudnoce, za koju i sama sumnjam da je moguca. I takodjer nevina sam, a prilikom diranja vagine mislim da su mi bili suhi prsti jer se ta tecnost pomijesala zajedno s pljuvackom. Zanima me takodjer da li pljuvacka ubija spermatozoide i koja je vjerovatnoca da ostanem trudna. Imam bolne grudi, i povremene bolove u jajnicima i bijeli iscjedak a trebala bih dobiti menstruaciju za 4 dana. Da li su to samo simptomi pmsa jer me zabrinuo taj iscjedak i da li se on javlja prije menstruacije. Nadam se da cete mi odgovoriti na sva pitanja i otkloniti sumnje, hvala puno i lijep pozdrav.

Zabrinutalana2

14.12.2020. 09:10

I da se nadovezem na prethodno imam mucnine i cescu potrebu za mokrenjem... Da li je moguce da sam ostala trudna na takav cudan nacin i pored toga nevina

Ivo Balenović, dr. med.

14.12.2020. 09:15

Poštovana, na opisani način ne postoji mogućnost trudnoće. Pričekajte menstruaciju, doći će.

Zabrinutalana2

14.12.2020. 17:55

Hvala sto ste me makar malo umirili, ali posto mi djavo ne da mira da li je sigurno uraditi sutra test, da li ce pokazati tacan rezultat ? ("odnos" je bio 3.12)

Ivo Balenović, dr. med.

14.12.2020. 18:25

Možete uraditi test. Obzirom na vrijeme proteklo od odnosa, rezultat će biti vrlo pouzdan.

zabrinut12

03.01.2021. 11:55

Poštovani, cura i ja smo imali zasticeni spolni odnos, a prije odnosa koji je bio navecer, tijekom dana svrsio sam 4 puta i cetvrti put kad sam svrsio urinirao sam 2 puta prije odnosa te oprao spolovilo. Prilikom stavljanja kondoma obrisao sam spolovilo od sluzi te stavio kondom, postoji li mogucnost da mi je na prstima prilikom stavljanja kondoma ostalo sperme koja je moze dovesti do trudnoce? Hvala na odgovoru.

zabrinut12

03.01.2021. 11:55

Jos da se nadovežem na prethodno moje pitanje, nakon sto sam svrsio 4 puta tijekom dana urinirao 2 puta i oprao spolovilo, odnos je bio 1 nakon toga svega

zabrinut12

03.01.2021. 12:30

Jos da se nadovežem na prethodno moje pitanje, nakon sto sam svrsio 4 puta tijekom dana urinirao 2 puta i oprao spolovilo, odnos je bio 1 sat nakon toga svega, te tijekom odnosa nisam vise ejakulirao(ispravka*)

Ivo Balenović, dr. med.

03.01.2021. 16:21

Poštovani, prema svemu onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

user8583

02.02.2021. 22:40

Decko i ja smo imali nezasticeni spolni odnos prije otprilike tri tjedna, ali smo stali 20ak sekundi prije ejakulacije. 23.1. je trebala doci menstruacija. Imam neredovite cikluse jer sam dobila prvu menstruaciju tek prije godinu i pol. S obzirom da mi menstruacija kasni, zabrinuta sam radi li se o trudnoci tj. je li moguce zatrudnjeti na taj nacin?

Ivo Balenović, dr. med.

03.02.2021. 07:50

Poštovana, mogućnost trudnoće je samo teoretska, ali ipak postoji. Savjetujem da uradite test na trudnoću.

Dragon123

20.02.2021. 10:40

Postovani,
Imao sam zasticen odnos sa djevojkom. Ejakulirao sam u kondom dok sam bio u njoj. Prilikom vadjenja penisa primjetio sam na sredini penisa na kondomu kap bjelkaste prozirne tecnosti.
Da li je moguće da je sperma iscurila iz kondoma na prsten kod korijena penisa, ili to moze biti vaginalna sluz jer je djevojka bila jako uzbudjena i vlazna?
Postoji li razlog za brigu i eventualnu trudnocu? Odnos je bio 14-15 dana prije njene iduce projektovane menstruacije. Hvala

Zabrinutaa0404

20.02.2021. 13:05

Dobar dan, poslednju menstruaciju sam imala 02.02. Imala sam nezaštićene odnose s dečkom 15.02. Po kalendaru tad su mi bili plodni dani. On je ejakulirao ali ne u mene već van i obrisao se samo al posle 10 min smo imali još jednom nezaštićen odnos. Da li postoji mogućnost za trudnoću? Od prekjuče osećam bol u donjem delu stomaka i kao neko pulsiranje. Hvala unapred. Srdačan pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

20.02.2021. 17:40

Poštovani Dragon, najvjerojatnije je to bila vaginalna sluz.

Ivo Balenović, dr. med.

20.02.2021. 17:40

Poštovana Zabrinuta, mogućnost trudnoće je samo teoretska.

Hrvoje54542

15.03.2021. 18:55

Poštivani!
Djevojka i ja smo imali odnos 3 dana prije njene ovulacije. Odnos je bio bez zaštite i trajao je sve ukupno 10 minuta sa stankama. Kada sam imao osjecaj da cu svrsiti izvadio sam ga van nekoliko sekundi prije i svrsio. Zanima me jeli je bilo predejakulata prije nego sam ga izvadio?

Ivo Balenović, dr. med.

16.03.2021. 09:45

Poštovani, na to Vam ne bi znao odgovoriti.

Hrvoje54542

16.03.2021. 14:35

A kolika je mogucnost trudnoce?