predejakulat??

spuzva.bob

Poštovani, zanima me jedno pitanje, stupio sam u seks sa djevojkom kojoj je bio prvi put, samo što sam krenuo svega 2-3cm u nju izvadio sam brže i ejakulirao na krevet i malo po njenoj nozi. Da li postoji šansa o trudnoći?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji mogućnost da bi na način koji ste opisali došlo do trudnoće.

lili358

Poštovani,
Imala sam nezaštićeni spolni odnos s dečkom, a vrijeme plodnih dana mi je. Ciklusi su mi zadnjih 5 mjeseci točni u dan i prema tome mi je ovulacija bila prekjučer.
Dečko je rekao da je osjetio kao da će mu nešto izaći dok je bio u meni, ali izvadio je i nakon toga vani sitno svršio, ali da nije siguran ni je li to bila sperma ili predejakulat što je vani malo izašlo. Rekao je da nije siguran je li ista izašlo u mene, da je imao nagon i odmah izvadio, ali ako je da je bilo jako malo i zbog toga me strah.
Moje pitanje je trebam li popiti escapelle i kolika je šansa za trudnoću?
Unaprijed hvala na odgovoru. Lijep pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Ukoliko niste sigurni, uzmite tabletu za dan poslije.

anonimus777

Poštovani, par sati pre seksa sam masturbirao i istusirao se, medjutim seks je kasnije trajao vise od pola sata, bio je nezasticen, nisam ejakulirao unutar devojke, nego van, a bio joj je dan ovulacije ili plodni dan. Vec par dana je boli stomak i levi jajnik, oseca nadutost u stomaku i cesto joj je muka, a treba dobiti menstruaciju za nedelju dana. Da li trebamo da se plasimo trudnoce ili je sve to normalno, jer do sad nije bila slicna situacija, pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

John Frusciante

Poštovani,
Djevojka i ja smo imali spolni odnos 15 dan od menstruacije. Djelomicno zasticen, gdje je dio odnosa bio bez prezervativa, a nastavilo smo sa prezervativom. Ciklis joj varira između 30-32 dana. Nije bilo ejakulacije. No prije toga odnosa smo imali drugi odnos, vremenski razmak 2-3 sata, sa uriniranjem i obavljenom higijenom. Isti taj dan 3-4 sata nakon odnosa djevojka je popila elleone. Trenutno joj menstruacija kasni 3 dana. Te me zanima jesmo li postupili ispravno.

Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, pravilno ste uradili. Menstruacija vjerojatno kasni zbog pilule.

John Frusciante

Poštovani, kako sam gore u navedenom objasnio da je ciklus 30-32 dana, i po kalkulacijam plodnih dana, ovulacija je trebala biti 18 dan, a posto se odnos dogodio 15 dan, napominjem samo dio odnosa je bio nezasticen, ali nakon 2 sata ponovljen uz svu higijenu. Je li bilo potrebe piti tu tabletu? Posto izaziva hormonalni šok za tijelo? I je li potrebno vise od predejakulata za oplodnju.

Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, pilulu nije bilo potrebno uzeti. Jedna pilula ne može ništa ozbijno učiniti organizmu. Za oplodnju je potrebno oko 1 ml ejakulata.

Ameba

Imala sam spolni odnos s deckom na treci dan ovulacije, nismo koristili nikakvu zastitu, ali nije svrsio u mene. Nakon spolnog odnosa osjecala sam se puno vlaznije nego inace i u posljednih par dana imam bolove u donjem dijelu trbuha, a mengu moram dobiti za 10 dana. Pitam je li moguca trudnoca zbog predejakulata jer nismo imali zasticeni spolni odnos. Unaprijed hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, predejakulat ne sadrži spermatozoide. Treći dan nakon ovulacije (ako ste u sigurni da je treći dan) više ne postoji mogućnost oplodnje, budući da je životni vijek jajne stanice 24 sata nakon ovulacije.

Gud4

Postovani, molim Vas za odgovor.
Danas smo decko i ja prvi puta imali seks bez zastite koji je trajao desetak minuta. 6. dan ciklusa mi je i decko nije ejakulirao u mene vec ga je izvadio i za nekih 10-15 sekundi ejakulirao vani. Nije doslo do ejakulacije u rodnicu ali me brine taj predejakulant. Mogu li na taj nacin ostat trudna tj trebam li pilulu za dan poslije?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće. Predejakulat ne sadrži spermatozoide, a odnos je bio u vrijeme neplodnih dana.

Martina.tina112

Postovani imam jedno pitanje. Naime sa deckom sam prije par dana imala odnos. Prvo smo krenuli bez kondoma i rekao je da nesto osjeti da ce iscuriti i ja sam se maknula i on se je obrisao i na to stavio kondom te smo nastavili i nakon 1 do 2 minute je svrsio. Moze li to biti da je osjetio sluz koja izlazi tokom erekcije? Ili je sperma? Nije imao grceve tokom toga tako da to nije bilo svrsavanje. Rekao je da to nije prvi put da je vec nekoliko puta tako osjetio tokom drugih odnosa. Molim pomoc. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radi se o sekretu parauretralnih žlijezda koji se luči tijekom odnosa. Ne sadrži spermatozoide i trudnoća nije moguća.

dominik.2234

Postovani,djevojka i ja smo imali nezasticeni odnos na prvi dan njenih plodnih dana,ali jako kratak i nisam ejakulirao uopce,no brine me kad sam prekinuo spolni odnos, na svom penisu(na donjoj strani glavica) sam vidio vrlo malo bijele guste tekucine i sad ne znam jel moguce da je to izaslo iz mene a uvjeren sam da nisam ejakulirao,takoder ta tekucina mi se cinila gusca i drugacija od sperme,ali brinem se jer su bili plodni dani i da to mozda nije predejakulat,hvala unaprijed,poz

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, nema razloga za brigu. To je sekret parauretralnih žlijezda koji ne sadrži spermatozoide.

MirtaZg

Poštovani,
ciklusi su mi inače uredni (30 dana). Ovaj mjesec na ginekološkom pregledu doktorica mi je rekla kako imam folikularnu cistu na desnom jajniku, kaže da to znači kako je ovulacija ovaj mjesec izostala? 20 dana ciklusa imala sam nezaštićeni spolni odnos sa dečkom, no ejakulacija se dogodila van maternice. Danas sam trebala dobiti menstruaciju no od simptoma imam samo unazad dva tri dana lagano probadanje u trbuhu koje odmah prestane. Inače imam jake bolove u trbuhu i natečene grudi. Zanima me je li u ovom slučaju moguća trudnoća bez obzira na ovu cistu ili mi je ciklus pomaknut upravo zbog iste?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da je ovulacija nastupila kasnije. Samo na temelju uzv nalaza ne možemo točno odrediti kada će doći do ovulacije. Budući da ejakulacija nije bila u rodnicu, ne postoji mogućnost trudnoće.

Nazad
1 ... 19 20 21 22 23 24 ... 26
Naprijed