Trudnoca bez ejakulacije

_makiicaaaa_

Pritom da se nadovezem na ovo gore, on je kasnije bio i go dok sam ja bila u vesu, pa me zanima da li postoji mogucnost trudnoce na taj nacin

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, na opisani način trudnoća nije moguća.

_makiicaaaa_

Hvalaa puno na odgovoru. Dakle ne postoji mogucnost iako se mozda slucajno nesto slilo ili ako smo mi preneli maloo rukom ili tako nesto, bas sam u panici a trebam da dobijem za dva dana. Hvalaa Vam puno na izdvojenom vremenu.

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji.

_makiicaaaa_

Postovani,
Menstruciju sam dobila 13.10. Sa deckom sam imala odnos noc 16 na 17.10, znaci 4,5 dan moje menstruacije. Zanima me obzirom da mi nisu plodni dani kolika je sansa za trudnocom, nije zavrsio uopste, aki me plasi onaa predejakulacijska tecnost i da li je potrebno uzeti tabletu za dan posle?
Hvala unapred na odgovoru.

_makiicaaaa_

Oprostite, da se nadovezem na ovo gore pitala sam deckaa i on ipak nije siguran da nije te sam ja popila tabletu za dan posle ezinelle u roku od 12 sati od odnosa, pa me zanimaa koliko onda zapravo deluje?
Hvala puno

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da je mogućnost trudnoće samo teoretska. Obzirom da ste popili i tabletu šansa je gotovo ravna nuli.

_makiicaaaa_

Hvalaa puno na odgovoru. Dakle iako je decko mozda zavrsio, sanse za trudnocom su gotovo nemoguce?
Hvalaa unapred i jako ste strucni i ljubazni pri odgovaranju.

Ivo Balenović, dr. med.

Tako je.

_makiicaaaa_

Samo sam htela jos pitati da li je obavezno krvarenje posle tablete za dan posle, obzirom da sam procitala da ako ne prokrvariti tableta nije delovalaa i da li je moguce da ce se javiti kasnjenje menstruacije od nedelju, dve posle popijene tablete?

Ivo Balenović, dr. med.

Do krvarenja ne dolazi uvijek nakon popijene tablete.

_makiicaaaa_

Postovani,
Ako menstruaciju dobijem na od prilike 27-31 dan(predhodna je bila 15.09.)Sada sam dobila 13.10., odnos sam imala 4,5 dan menstracije to je bio noc 16 na 17.10 sa zavrstekom unutra. E sada popila sam tabletu za dan posle(ezinelle) a od odnosa do prvih plodnih dana po kalendaru imam 5 dana. Da li je moguce da spermatozoidi prezive u materici pet dana i ipak dodje do oplodnje prvog dana plodnih dana ili da plodni dani krenu ranije?
Pa me samo zanima mogucnost trudnoce, obzirom da mislim da je 5. dan menstruacije neplodan ali me plasi taj zivotni vek sprematizoida posto sam citala da moze biti i do 5 dana.
Hvala unapred

Ivo Balenović, dr. med.

Tableta za dan poslije odgodit će ovulaciju, a to vrijeme spermatozoidi neće preživjeti.

_makiicaaaa_

Postovani,
Proslo je 5 dana od popijene tablte za dan posle(ezinelle) i ja sam prokrvarila. Jako je slabo tek na papiru kad se obrisem. Stomak me ne boli, samo mi je izaslo par bubuljica i bila sam nevozna kao u pmsu. E sad me zanima da li je ovo menstruacija obzirom da mi se predhodna zavrsilaa pre 5 dana i da li da svoju prema kalendaru ocekujem 10.11. Ili da racunam od danasnjeg dana pa tek oko 22.11 da je ocekujem?

Ivo Balenović, dr. med.

To krvarenje nije menstruacija nego nuspojava tablete.

_makiicaaaa_

Postovani doktore,
Od odnosa do sada proslo je tacno 7 dana, ja osecam mucnine, i poneki bol u stomaku, cak sam pre 3,4 dana i prokrvarila ali jako malo samo kad se obrisem na papiru. Takodje kao i da osecam neko pulsiranje u stomaku .Zanima me da li je sve ovo posledica tablete ili je ipak doslo do zaceca?
Hvala unapred.

Antonija113

Pozdrav, zanima me koliko dugo sperma može preživjeti na rukama?

Rata

Poštovanje,

ZADNJI spolni odnos sam imala 14.8. nezaštićen, svršavao je van mene i tako smo nekoliko puta (očistimo i nastavimo) bez vršenja nužde između odnosa, imala sam normalnu menstruaciju 25.8. , a sada mi kasni 19 dana, dali mogu biti trudna ?
Očekivana menstruacije je bila 25.8., trajala do 28.8., sljedeća je trebala biti 5.10., a nije došla i kasni 19 dana ?
Dali sam trudna ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana makicaaaa, napravite test na trudnoću. To je jedini način.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Antonija, sve dok se ne osuši... u pitanju je od nekoliko desetaka sekundi do minute.

Nazad
1 ... 16 17 18 19 20 21 ... 23
Naprijed