Gastroenterologija

povišene amilaze

branka

u posljednjih mjesec dana imam mučninu,žgaravicu,te bol epigastrično koja se pojača ovisno od pojedene hrane,uradjeni lab nalazi su uredni osim Lek.10,8 amilaze u urinu 1267 kontrolni nalazi nakon 1o dana su bili sasvim uredni a jutros opet otprilike kao i prvi put UVZ zbog jakog meteorizma nije pokazao ništa posebno ,recite mi što bi sve moglo doći u obzir,inače sam izrazito gojazna osoba,hvala

Doc.dr.sc. Žarko Babić

Javite se Vašem gastroenterologu, potrebna je detalnjija obdada. Doc.dr.sc. Žarko Babić