Da li je moguca trudnoca??

Koala25

Hvala Vam na odgovoru. Pitanje je bilo da li je to normalno da menstruacija traje tako kratko (inače do 4 dana ) ova je trajala 2 ali obilno.
I taj ružičasti iscjedak me zbunio(jedan dan) . Isto sam nesigurna kada je najbolje napraviti test. Napravila sam jučer navečer . Bio je negativan , ali po nekim informacijama može biti netočan ako je izveden u krvo vrijeme .
Iscjedak je sada opet bijele boje ali bolovi u jajnicima i ledima prisutni.

Ivo Balenović, dr. med.

Menstruacija ne mora uvijek biti istog intenziteta i duljine trajanja. Dva tjedna nakon odnosa/oplodnje test je pouzdan, bez obzira na vrijeme kada se radi.

Daria013

Poštovani doktore, imam pitanje vezano za spolni odnos. Pocetak mjesecnice mi je bio 15.10.,a zadnji dan 20.10. i po završetku mjesecnice sam imala nezasticeni spolni odnos i nisam sigurna ako je doslo do ejakulacije u rodnicu pa se malo bojim da nisam ostala trudna... Samo da napomenem da sam odma slijedece jutro unutar 11 i pol h popila pilulu za dan poslije... Pa me zanima kolika je vjerojatnost da sam ostala trudna i ako je trudnoca moguca?

Daria013

Poštovani doktore, imam pitanje vezano za spolni odnos. Pocetak mjesecnice mi je bio 15.11.,a zadnji dan 20.11. i po završetku mjesecnice sam imala nezasticeni spolni odnos i nisam sigurna ako je doslo do ejakulacije u rodnicu pa se malo bojim da nisam ostala trudna... Samo da napomenem da sam odma slijedece jutro unutar 11 i pol h popila pilulu za dan poslije... Pa me zanima kolika je vjerojatnost da sam ostala trudna i ako je trudnoca moguca?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, tabletu ste uzeli na vrijeme, (a i prema svemu navedenom) šansa za trudnoćom je samo teoretska.

Daria013

Znaci sanse su minimalne, ali sam po tom pitanju dosta paranoicna, a mozete mi jos reci kad mogu najranije napraviti test za trudnoću ? Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Dva tjedna nakon odnosa test je vrlo pouzdan.

Daria013

Poštovani, zadnja dva dana nakon što sam popila ellaone imam blago probadanje u jajnicima iako nemam nikakav iscjedak. Imam pitanje to je znak da ce uskoro biti ovulacija ili je to neka od nuspojava iako sam par sati nakon uzimanje imala krvavi iscjedak ali je nestalo i sad nemam vise iscjedak... Na razlicitim forumima sam procitala da je trudnoca moguca bez obzira na popijenu hitnu kontracepciju(popila je unutar 24h tocno 11h i pol nakon odnosa), stoga nikako se zbog toga ne mogu rijesiti straha od trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Moguće da je to znak skore ovulacije.

Dragan1234

Pozdrav doktore, jedno kratko pitanje..imao sam odnos s djevojkom te sam svršio u nju..negdje sredina ciklusa (13 dana do sljedeće menst.) Ona inače pije redovno lindynette 20 i nikad nije preskočila ni jednu tabletu.. trebam li se brinuti da bi moglo doći do trudnoće? Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, budući da djevojka redovno uzima kontraceptive (Lindynette) ne postoji mogućnost trudnoće.

Dragan1234

Uredu, hvala no evo mene s novim pitanjem..
Menst. je dobila 8.12. i trajala 6 dana te smo zadnji dan mens. imali odnos i ja sam svršio u nju no ona mi je rekla da je 15.12 povraćala i 16. 12. nije bilo dobro (sve u jutarnjim satima) i navodi promjene raspoloženja i da joj se jede samo slatko..uzet će test za trudnoću
Vaše mišljenje o svemu?

Dragan1234

Napravila test na prvi urin ujutro proizvođača "Gravignost mini" ..negativno (jedna crta)

Ivo Balenović, dr. med.

Trudnoća je isključena.

lilybp

Početkom 10. mjeseca imala sam odnos s ejakulacijom u plodne dane i taj mjesec sam dobila menstruaciju nakon 4 dana kašnjenja i bila je normalna (inače nemam jake). U 11. mjesecu sam dobila nakon 28 dana normalno. Nakon toga dojke vece, na bradavicama puno onih zlijezda i tamnije malo, stalna vlaznost rodnice i iscjedak bez mirisa, povremene vrtoglavice. U 12. mj. dobila, ali samo 2 dana imala i to malo (komadici ugl ispadali i kao krvave bale, ali ne puno krvi). Imam malo vrtoglavicu i zacepljene usi. Takoder rodnica jako vlazna sto nikad nije za vrijeme menstruacije. Je li moguca trudnoca ? i boli me donji dio leđa...

Ivo Balenović, dr. med.

Prema navedenom ne bih rekao da se radi o trudnoći. Savjetujem da uradite test.

Mateja123

Vecer...postavila sam vam pitanje prije nekoliko dana...menstruacija mi kasni vec 16 dana boljelo me kao da cu dobit ali vec par dana nista...jucer i danas nakon fizickog napora sam imala blago rozi iscjedak koji je vidljiv samo na papiru...test nisam stigla napravit jos...odnose imam nezasticene...ali vise me brine to kasnjenje i taj rozi iscjedak kod napora...hvala na odg

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako Vam menstruacija kasni već 16 dana, prvo treba pomisliti na trudnoću. Dakle, uradite test i posjetite liječnika.

Jela66

Poštovani doktore,
Poslednju menstruaciju sam imala 3. decembra, menstrualni ciklus mi je 26 dana i tačan je skoro u dan. Nezaštićen odnos sa ejakulacijom sam imala 18. I 19. decembra. Zanima me koje su šanse trudnoće obzirom da po kalendaru bi trebala dobiti 29. Od simptoma imam jedino otečene i malo bolne grudi.
Hvala unapred

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana i mogućnost trudnoće je prilično velika.