Da li je moguca trudnoca??

Uplasena207

Doktore, moram opet da vam pisem iako ste rekli da nije u pitanju trudnoca. 1.10 sam cak i uradila test i bio je jasno negativan, medjutim u vecernjim satima. Ali povremeno krvarenje se nastavilo sve do 4.10 ali jako male kolicine, vise od tackastog svakako ali nedovoljno da napuni ulozak. Grudi su mi i dalje cudne i malo bole na dodir.

emirah

Menstruacija mi je bila 03.09. Razdoblje ciklusa je oko 30 dana. Imala sam nezasticeni odnos 29.09. Momak je svrsio van, onda je obrisao penis ubrusom i poslije par minuta smo opet imali sex bez ejakulacije. Sedam sati iza toga popila sam tabletu za dan poslije. Menstruacija mi kasni. Da li sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Uplasena207, test je isključio trudnoću. Ako se ne osjećate uobičajeno, savjetujem pregled.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, emirah, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Tableta je poremetila ciklus.

Marija_g_m

Postovani doktore, dali je moguca trudnoca za vrijeme mjesecnice(s treceg na 4 dan metoda prekinutog snosaja) a ciklusi su 28-30 dana.
Mjesecnica mi treba doc za 8 dana i dosta me bole grudi.
Isto tako taman kad mi je bila ovulacija imala sam smedji iscjedak, pa me zanima moze li to bit impl.krvarenje ili ovulacijsko.
Posto ejakulacija nije bila unutar

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Ne postoji mogućnost trudnoće.

Marija_g_m

Doktore...jako se brinem.
Mjesecnicu trebam dobiti za 6 dana, grudi me uzasno bole i jako su osjetljive...danas me poceo boliti i donji dio leda. Sigurna sam da se ejakulacija nije dogodila unutar vagine i pritom sam imala mjesecnicu. Ciklusi su mi redoviti, ali citala sam da se i za vrijeme mj. moze zatrudnuti.
Brinem se da onaj smedi iscjedak nije bio ovulacijsko vec impl.krvarenje...
Sama sebe psihicki jako brinem, jer stalno nesto kopam po internetu

Ivo Balenović, dr. med.

Pričekajte menstruaciju, doći će.

Toni55

Postovanje, odnos je bio na 14. dan ciklusa (tocno dan ovulacije po kalendaru). Na pocetku sam stavio krivo kondom samo na vrh kad sam vidio da je naopako izvadio sam ga okrenuo i stavio kako treba. Kondom je sam od sebe bio sluzav, ljeto je proveo u autu sakriven (znaci star je oko 5 mjeseci). Doslo je do ejakulacije u kondom te se nastavio odnos jos minut nakon, kondom nije sklizao provjeravao sam par puta tijekom odnosa. Zanima me mogucnost curenja radi starosti (rupica neka ili nesto) i/ili curenja na samom dnu gdje se odmotava ima li sanse. Na vrhu sam siguran da nije doslo do curenja jer sam provjerio kad sam skinuo gore da nista ne curi pod pritiskom i tlakom.

Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ako nije došlo do pucanja kondoma i izlaska ejakulata, zaštita je potpuna.

Dragan1234

Pozdrav doktore, imao sam odnos s djevojkom (3. dan menstruacije) i svršio sam u nju..inače djevojka mi pije lindynette 20 i trenutno je u 7-dnevnoj pauzi pa nastavlja opet piti.. Postoji li mogučnost trudnoće? Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, budući da djevojka uzima Lindynette ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

Marija_g_m

Doktore sutra bi trebala dobit mjesenicu.
vec nekoliko dana imam rijedak bijeli iscjedak, grudi me i dalje bole.
Jeli takav iscjedak normalan pred m?

Ivo Balenović, dr. med.

To je normalan iscjedak pred menstruaciju.

Marija_g_m

Doktore danas sam trebala dobit menstruaciju ali nisam.
Trbuh me jucer i danas bolio kao i inace pred mengu+ imam neki bijelo-zuckasti iscjedak i svaki put kad pomislim da je m zapravo je iscjedak. Bas se brinem iako mi nema smisla da se ista moglo desit kad je odnos bio u prosloj menstruaciji s ejakulacijom van vagine i bili su neplodni dani. Koliko da jos cekam?

Ivo Balenović, dr. med.

Pričekajte još tjedan dana, pa ako menstruacija ne dođe, javite se liječniku.

Marija_g_m

Ne znam, dali da radim test? Osjecam se kao da cu svaki tren dobit, grudi bolne i trbuh na trenutke kao pred m. Izludit cu

Ivo Balenović, dr. med.

Ako je od odnosa prošlo 10 i više dana, možete uraditi test.

Gud4

Postovani,
Imam dva pitanja. Moj ciklus vec godinama traje 26 dana (naravno znala je kasniti ili uraniti, ali to je bilo rijetko i radilo se o 2 ili 3 dana). Imala sam nezasticeni spolni odnos zadnji dan mjesecnice (17. 10). Ejakulacije u rodnicu nije bilo vec je ejakulirao vani. Samo je par puta usao, ali prije tog nezasticenog odnosa decko je ejakulirao 3-4 sata prije toga van mene, nikako u rodnicu. Zanima me je li moguca trudnoca ako je nesto spermija ostalo od ranije i jel mogu racunati da mi sigurno nisu bili plodni dani ako su mi ciklusi uravnoteženi?
Unaprijed Vam hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da je mogućnost trudnoće samo teoretska. Budući da nije došlo do ejakluacije u rodnicu, ta mogućnost je gotovo ravna nuli.