Pozitivni proteini u urinu i povećan broj bacila u tijelu

Alisa161

Pozdrav!
Dakle, stigli su nalazi i pokazali da imam povišen kolesterol, pozitivne proteine u urinu i previše bakcila u tijelu. Imam 20 godina.
Inače mokrim dva puta dnevno, dakle uopće nemam potrebu, a stolicu nekad imam svakih 3 dana, a nekad nemam ni po desetak dana. Uvijek bude natezanje, a neko vrijeme se i krv pojavljivala.
Evo prije sljedećih nalaza zanima me Vaše mišljenje.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem daljnju obradu. Povišeni proteini u urinu mogu biti posljedica bolesti bubrega, upale ili hipertenzije. Za početak savjetujem da uradite urinokulturu. Krv u stolici također zahtjeva obradu. Savjetujem pregled gastroenterologa.