Trudnoca bez ejakulacije

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji nikakva šansa da je došlo do trudnoće.

TRexRex

Postovani doktore,

djevojka i ja smo prije nekoliko mjeseci poceli s intimnim radnjama, seksali smo se bez kondoma svaki put tijekom cijelog mjeseca ali nisam nikada ejakulirao u nju, zanima me mozda jel postoji mogucnost da ostane trudna bez ejakulacije u nju. Iako smo se odlucili da cemo u buduce koristiti zastitu da se ne opterecujemo oko toga.

lijep pozdrav

TRexRex

uz to napominjem da nikada nije ostala trudna unazad 3 mjeseca otkako smo poceli s odnosima

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ako nije došlo do ulaska spermija u rodnicu (bilo ejakulacijom ili zaostalim spermijima u mokraćovodu nakon prethodnog odnosa) mogućnost trudnoće ne postoji.

Danyyca

Postovani doktore,

Prestala sam da pijem antibebi pilule pre dve nedelje (dobila sam 2. i 19. ovog meseca, a prestala sam sa pilulama 16.) , a pritom nisam imala seksualne odnose nikad. U plodnim danima ( malo me stomak boli, imam grceve)sam imala nezasticen odnos, usao je 3 centimetara par puta i zbog boli nismo nastavili vec je bio peting koji je trajao. Bilo je dosta tecnosti ali bez ejakulacije. Ejakulirao je petingom po mom telu ali ni blizu mog polnog organa. Zanima me da li je moguca trudnoca?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

Valsimot

Pozdrav i isprike na smetnji..naime u noci sa 20. na 21. Ovog mjeseca sam imao spolni odnos sa curom ( tada joj je otprilike prestala i menstruacija mozda dan ili dva ranije)..uglavnom prvi put smo koristili zastitu i ejakulirao sam normalno u prezervativ, ali drugi put nismo imali zastitu i nisam 100% siguran da sam uspio ocistit svoje spolovilo kako spada i drugi put nisam ejakulirao u nju nego van i cura bi sad za 4-5 dana trebala ici ginekologu na pregled pa me zanima da li bi se vec tada mogli vidjeti nekakvi simptomi trudnoce ili nesto? Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Prema opisanom šanse za trudnoćom su minimalne. Trudnoća se ultrazvučnim pregledom može ustanoviti tek tjedan dana po kašnjenju menstruacije.

Nesretni

Jedno jako glupo pitanje al ukrtako ja i decko smo isli amo rec probat i radili smo to 10/ak sec i on je gurnuo doslocno 3 cm ne vise i zanimam me ako je na vrhu sspolnoga muskoga organa bilo sperme jel moguce zatrudniti

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko se ejakulat (sperma) unese u rodnicu, bez obzira kojim načinom, postoji mogućnost trudnoće.

Tika.

Postovani, imala sam odnos sa deckom bez zastite, bilo je dosta vlazno ali nije ejakulirao, po kalendaru mi je bio plodan dan, i visoka sansa za trudnocu, pa me zanima da li je moguca trudnoca u tom slucaju? Odmah drugog dana posle odnosa sam imala bolove u stomaku i evo vec 6 dana traju, nadutost i puckanje po stomaku. Da li postoji mogucnost da je to zbog toga sto nisam imala odnos tri meseca pre toga? Koja je sansa za trudnocu? sad Hvala unapred na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako ejakulat nije dospio u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće.

Ogledalce

Poštovani,

Posljednja menstruacija bila je 4.12. a spolni odnos odvio se 11.12. bez kondoma s tim da nije ejakulirao u mene. Trajanje ciklusa varira između 21 i 23 dana. Napisati ću i da imam jedan jajnik jer je drugi odstranjen radi dijagnosticiranog borderlinea pred skoro 2 godine.

Kolike su šanse za trudnoću?

Hvala unaprijed. Lp.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako nije došlo do ejakulacije u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće.

malenaa3456

Postovani, ako 100% nije doslo do ejakulacije da li se moze iskljuciti mogucnost trudnoce bez obzira na to sto su bili plodni dani?

malenaa3456

I da se nadovezem nije ni doslo do potpunog ulaska muskog polnog organa, vec samo njegov vrh, pa samim tim ni do pravog odnosa

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, trudnoću možete isključiti sa 100%-tnom sigurnošću.

emilica1

Postovani, znam da je pitanje slicno kao i ostala ali jednostavno svi mislimo da je nas slucaj poseban zato vas moram pitati, znaci decko i ja smo imali spolni odnos s kondomom, nije svrsio u njega nego tek kasnije se rucno zadovoljavao i svrsio, pa smo za par sati ponovno imali spolni odnos ali bez zastite koji je trajao minutu, samo ga je stavio i isao polako i rekao je da ovim tempom ne bi do sutra svrsio i tjt, prestali smo, nije ni svrsio poslije toga. Sad me zanima moze li se tako ostat trudan, ne znam jel ostalo spermija u mokracovodu od toga sto je prije par sati svrsio jer ne znam jel mokrio iako taj odnos bez zastite nije bio ni blizu svrsavanja al me brinu ti spermiji u mokracovodu? Bili su mi plodni dani

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, teško da je na taj način moglo doći do oplodnje. Ako je i ostao koji spermij, premala je to količina da bi moglo doći do oplodnje.

emilica1

Postovani,
Hvala vam puno na odgovoru! Stvarno nisam jedna od onih koji postavljaju glupa pitanja i razumijem se dosta u takve stvari jer citam ovaj forum redovno vec 2 godine. Ja mislim da bi stvarno to trebalo bit carobnjastvo da zatrudnim zbog tih spermija u mokracovodu od nekoliko laganog puta ‘unutra,van’ jer nije bio ni blizu ejakulacije stoga nije mogao ni predejakulat izaci koliko ja znam. Ali morala sam pitati jer je lakse ako vi potvrdite. Znaci ne moram se brinuti?

Nazad
Naprijed