Trudnoca bez ejakulacije

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ako ejakulacija nije bila u rodnici ne postoji mogućnost trudnoće.

Pozdrav. Moja zadnja menstruacija je pocela 06.06. Uredno svaka traje 29-30 dana. Imala sam nezasticeni odnos 26.06. Bez ejakulacije u rodnicu, (vec van nje). Smatram da sam tada imala neplodne dane posto mi je menstruacija uvijek ista (29-30 dana) . Da li imam razloga za brigu? Iducu menstruaciju ocekujem do petka 06.07. Unaprijed hvala.

fingersalad88

Poštovani, posljednju menstruaciju sam dobila 25.06.2018.g. (prosli ponedjeljak). U petak i subotu sam imala nezaštićene odnose bez ejakulacije unutra, s time da su oba dana bila dva odnosa za redom s tim da je decko otisao mokriti i obrisao se. To su dakle bili moj 5. i 6. dan ciklusa. Ciklus mi je izmedu 26 i 30 dana. Postoji li mogucnost trudnoce i trebam li piti pilulu za dan poslije?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana animia, to su bili neplodni dani, a i budući da je ejakulacija bila van rodnice ne postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana fingersalad88, to su bili neplodni dani i ne postoji mogućnost trudnoće.

Rista97

Postovani,

devojka i ja smo imali odnos bez zastite tri puta u roku od 7 sati, posle prvog odnosa ja sam bio da mokrim. Nakon drugog odnosa ja sam malo polni organ obrisao, a kada je treci put bilo u pitanju pre njega sam ga isto obrisao skroz i oprao. Zanima me da li postoji rizik trudnoce? Hvala Vam unapred

Rista97

Zaboravio sam da napomenem da sam svaki put ejakulirao van nje

Ivo Balenović, dr. med.

Samo ukoliko je djevojka bila u plodnim danima (od 11. do 17. dana ciklusa) postoji minimalna šansa za trudnoću.

aaaaaaaa123

Postovani, zanima me postoji li mogucnost trudnoce ukoliko smo decko i ja imali nezasticeni spolni odnos nekoliko puta za redom, bez obzira na to sto nije ejakulirao u rodnici ni blizu nje. Procitala sam na nekoliko mjesta da spermiji zaostaju nakon 1.ejakulacije u mokracnoj cijevi te je moguce da tijekom drugog spolnog odnosa sa sluzi izlaze u rodnicu (naravno pod drugi spolni odnos mislim na onaj za npr 30min-1h).

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mogućnost je samo teoretska. Nakon tog vremena teško da ostane dovoljna količina živih spermatozoida sposobnih za oplodnju.

Elena12345

Zdravo,

zadnju mensturaciju sam imala 21.09.2018 a 4.10. sam s dečkom pokušala imati odnos..nismo koristili kondom jer me je boljelo pa smo probali bez (sve je trajalo oko 3-5 min pa smo prestali) ali me je strah jer sam bila u plodnim danima.. nije bio ni blizu ejakulacije brine me ona sluz koja se pojavi svaki put kad se napali. Menstruaciju trebam dobiti 18.10.2018 i uglavnom je tačna nekad zna kasnit al max. dva-tri dana. Zanima me da li mogu ostati trudna od te sluzi s obzirom da sam bila u plodnim danima, iako nisam imala pravi odnos nego samo pokušaj?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, sluz ne sadrži spermatozoide i trudnoća nije moguća.

neznanime

Pozdrav, imam jedno pitanje. Naime, dečko i ja smo imali zaštićeni odnos i pritom je pukao kondom. Nismo odmah primjetili pa se odnos kratko nastavio, i kad smo primjetili smo prekinuli odnos i pri odnosu nije došlo do ejakulacije. Možda 2 sata kasnije sam primjetila da je komadić kondoma ostao u meni pa sam ga izvadila. Zadnju menstruaciju sam imala 18.10. što bi značilo da su mi prije 2,3 dana završili plodni dani, ali me isto zanima s obzirom na navedeno da li je moguća trudnoća. Imam redovit menstrualni ciklus, ali isto sam sumnjičava u kalkulaciju plodnih dana. Bila sam i kod ginekologice koja smatra da nema razloga za brigu i da ne trebam popiti tabletu za dan nakon, ali isto me zanima vaše mišljenje. Unaprijed hvala.

Lara1a

Postovani,
Poslala me doktorica na vadenje krvi i davanje urina znaci nista posebno niti za hormone niti nista nego obicno vadenje krvi, nadam se da me razumijete. I zanima me moze li po krvi i urinu vidjeti jesam li trudna. Hvala Vam unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana neznanime, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Nema potrebe za tabletom.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Lara1a, iz krvi i urina se može dokazati trudnoća samo ukoliko se odredi beta hcg-hormon trudnoće.

M@lenaaa

Postovani, da li je moguca trudnoca u sledecem slucaju.
Imali smo nezasticen odnos tako da je partner kada mi je bio 11 dan ciklusa penetirao u vaginu (oko 4 cm) 3-4 puta i svaki put po 10ak sekundi, kada ga je izvadio spolni ud je bio skorz suv. Nakon toga sam ga oralno zadovoljavala i nije mogao nikako ejakulirati. (zbog nervoze i pod dejstvom alkohola). Posle oralnog zadovoljavanja nije vise dolazilo do penetracije. Nije doslo ni do ejakulacije. Imam li razloga za brigu?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenome ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

Furjan666

Ja i moj decko smo imali odnos kad su mi bili plodni dani no nije bilo niakakve ejakulacije imao ga je u meni samo 1 minutu no onda je stavio kondom dali je moguca trudnoca?

Ivo Balenović, dr. med.

Prema onome što ste naveli trudnoća nije moguća.

Nazad
1 ... 6 7 8 9 10 11 ... 23
Naprijed