Da li je moguca trudnoca??

Selena Rose

Postovanje!

Sa 26.01.na 27.01. Imala sam spolni odnos, i kondom je puknuo,decko kaze da nije bila ejakulacija u rodnicu,kaze moozdaa predsjemena tekucina, posto uz kondom prakticiramo i prekinuti snosaj,nakon 12 sati sam popila ellaone tabletu, tad sam bila u neplodnim danima, menstruaciju sam dobila tjedan dana nakon tog odnosa ali je bila oskudnija, inace mi traje 3 dana i nije obilna, al sad je jos oskudnija malo bila pa me to brine. Inace mi je tad i trebala doci. Imala sammenstruaciju: 19.11.,14.12., 7.1., 3.2.
Pred ovu menstruaciju 3.2., taman nekih tjedan dana prije grudi su me pocele boljet,pa je bol naravno kasnije prosla kad je menstruacija dosla, tako i sada od prije nekih 4 dana su opet pocele boljet.
Da li je moglo doci do trudnoce? Inace su mi ciklusi u zadnjih godinu dana od 23 do 28 dana. Tako da mislim da su mi tad bili neplodni dani. Kolika je sansa uopce za trudnicu u neplodnim danima?
Inace imam ciste na jajnicima, a i za ellaone pise da moze nakon nje biti oskudnija ili obilnija menstruacija.

Gordana85

Zdravo moram da pitam poslednju menstruaciju sam imala 20.01i nakon zavrsetka sam imala odnos sam muzem na 26.01ali jednom je ejakulirao vani ali odma smo krenuli u akciju bez pauze i opet je ejakulirao vani ali sad mi kasni evo pet dana dali je moguca trudnoca .seks je bio bez zastite.
Hvala unapred

Gordana85

Nisam napomenula da sam pravila test trudnuce i bio je negativan ali jos uvek brinem kasni mi pet dana

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, potrebno je uraditi ultrazvučni pregled. Test je pozitivan.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Gordana85, ako je test negativan, ne radi se o trudnoći.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Selena Rose, ne postoji mogućnost trudnoće.

NikolinaL94

Postovani, da li mogu ostati trudna iako ovaj mjesec nisam imala menstruaciju zbog lijecenja upale mokracnih kanala? Pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možete ostati trudna bez obzira što niste imali menstruaciju.

katrin_kat

Poštovani, mam 39 godina, prva trudnoća sa 37 i spontani pobačaj u 6.tjednu, bez kiretaže. 10 mjeseci radimo na trudnoći bez uspjeha. Nalaz AMH je 21,7 LH 3,4 FSH 5,9 Testosteron 1,8 prolaktin 230, estradiol 284 DHEAS 7,7 androstendion 12,4.

Oduvijek imam bolne ovulacije, svakih par mjeseci izrazito bolne, na jajniku je cista par cm (nemam dijagnozu PCOS). Štitnjača je u redu, TSH 1.066 (0.35 - 4.9). Bris već godinama HPV, PAPA je uredan.

Možete li mi reći kako vam se čine nalazi i što bih još mogla učiniti?

Partner 43 godine, spermiogram uredan (koncentracija 219 m/ml, 70%pokretnih spermija, 61%aktivnopokretnih) .

M4C1

Poštovani! Trebala bi dobiti sutra menstruaciju te postoje šanse da sam trudna obzirom na spolne odnose u vrijeme plodnih dana. Od "simptoma" imam dakle napuhnut i napet trbuh, gusti bijeli iscjedak, pojačani mirisi i bolne grudi koje su inače pred menstruaciju ogromne, ali sada su kao ispuhane i samo bole na dodir. Također, imam osjećaj kao da ću procuriti svaki čas i ponekad kao da sam i dobila menstruaciju, imam ponekad grčeve i zna me zabolit tu i tamo maternica onako kao da ću odmah dobiti menstruaciju. Te simptome imam ponekad i kada trebam dobiti jedino što su grudi prije menstruacije drukčije i nemam bijeli iscjedak. Znam da trebam čekati da zakasni i napraviti test i znam da je moguća i trudnoća kao i da ću dobiti menstruaciju. Ono što mene zanima je, obzirom na Vaše iskustvo dosad, je li moguće da je trudnoća bez obzira na te grčeve i te bolove u donjem dijelu maternice kao da ću svaki čas dobiti. Ti bolovi jesu malo jači, zato i ne sumnjam previše na trudnoću.. I da, imam i vrtoglavice, malo češće sada nego inače, ali pripisujem to vremenu. Lijep pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana katrin_kat, savjetujem da se ispita prohodnost jajovoda (HSG) te da se obratite subspecijalisti humane reprodukcije radi eventualnih postupaka potpomognute reprodukcije.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana M4C1, navedeni simptomi mogu biti uzrokovani početnom trudnoćom. No, to se ne može tvrditi sa sigurnošću.

drugijul

Postovani molim vas za odg hitno je. Ako je menstruacija trebala biti 2.4. a imala spolni odnos 1.4. decko je svrsio u mene, je li moguca trudnoca. znaci radi se o tom da sam od 29.3. osjecala jake simptome pms, i cak sam par puta mislila da sam dobila te smo zato to uradili 1.4. ali menstruacija mi kasni. MOLIM VAS RECITE JEL MOGU BITI TRUDNA HITNO MI JE.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Ukoliko su vam ciklusi redoviti ne postoji mogućnost trudnoće. Mogućnost trudnoće je samo teoretska (ukoliko je baš taj ciklus ovulacija kasnila 10-ak dana.)

drugijul

Napominjem da sam imala nenormalno jak stres proslog tjedna.

drugijul

Hvala vam puno, pao mi je kamen sa srca. Ugodnu vecer zelim.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

Alagicm

Pozdrav, menstruciju sam imala 23.3 do 26.3. , inače nemam obilne menstruacije oko 4 dana krv i onda još par dana jako smeđeg iscjetka dok ne stane skroz. Poslije toga imam bijelo pranje, međutim već par puta mi se samo odjednom pojavi smeđkasti iscjedak, nije baš skroz smeđe boje onako jača kremna boja, i traje 2-3 dana i opet počne bijelo pranje i evo preključer mi se opet to pojavilo. Zadnje 2 noći spolni odnos sam imala al nikako ne mogu uživati i boli me tokom odnosa, mislim ,osjećaj kao da žulja i peče. Također česće malo idem u wc i urin je žestokog mirisa i boli me često u donjem malom stomaku kao da me nešto probada i steže.

Da li je moguća trudnoća kad su ovakvi simptomi ili samo neka jaka infekcija ??

Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli radi se o upali. Savjetujem pregled i analizu urina.

GabrijelaElena

Poštovani,zadnju menstruaciju sam imala 24.03. I trajala je do 29.03. Spolne odnose sam imala 7.9.10. I 12. Dan ciklusa, vise puta (5-6) i svaki puta je svršio u mene. Kolika je šansa za trudnoćom? Hvala unaprijed.