predejakulat??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanoj situaciji svakako neće doći do trudnoće.

korisnik7573

Dali predejakulat moze se desiti ako nikako ne dodje do ejakulacije. Citam sam da se to desava samo par sekundi prije, sad mene zanima u stvarnosti kakve su sanse da se to desi. I kolika je zapravo mogucnost da se zatrudni od predejakulata.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne bih se ponavljao svakih par pitanja. Pročitajte topis o predejakulatu za početak. Šansa za trudnoćom nije velika ali realno postoji.

Aldi12

Pozdrav,imao sam odnos sa djevojkom i mnogo prije ejakulacije sam pogledao u kondom i bilo je neke tecnosti skorz u njemu,cak i pri dnu kondoma..sta je to i da li je moguce da od toga zatrudni ako je uspjelo izaci van kondoma ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

To je sluz niej predejakulat. Samo od toga neće doći do trudnoće.

Peha1512

Poštovani,

Zanima me jedna stvar ja i cura smo imali spolni odnos proslu noc i ja sam koristio kondom ali i nisam u tom vremenu kad nisam koristio kondom svaki put sam izvadio na vrijeme al me brine ona tekucina koja je izlazila . Ona je sinoc trebala dobit i taj joj je dan bio ne plodan a danas nije dobila !
zanima me jel moze ostat trudna znaci ni jednom nisam svrsio u nju nego kad bi izvadio van !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

Peha1512

Postovani,

Hvala na odgovoru !
Samo me zanima jel normalno da menstruacija kasni ako je bio spolni odnos za vrijeme kad bi trebala cura trebala dobit ?
I jel se trebam brinut?

Dejan Šakoronja, dr. med.

To nije uzrok kašnjenja. O uzrocima kašnjenja pročitajte u prijašnjim postevima.

Zmajica123

Ja i decko smo imali peting, odlucili smo malo vise od toga, ja sam njega zadovoljavala rukom 2-3 minute i osetila sam na ruci nesto sluzavo, nisam sigurna sta je to? Kada mi je dao maramicu da obrisem malo mi se razlilo po njegovom spolovilu, obrisala sam sve to, ali on je malo dirao rukom po tome. Kasnije mi je gurnuo prs te ruke u vaginu samo jednom , ne puno 2-3 cm i odmah izvadio jer sam se sjetila da su mi plodni dani. Da li je moguce da je na prstu bilo sperme ili sta je to vec bilo? I da li moze tako doci do trudnoce? Imam li razloga za brigu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće. Educirajte se.

mrki123

Postovani, imam jedno pitanje, unaprijed se zahvaljujem na vasem izdvojenom vremenu i odgovoru. Za vikend sam bio sa djevojkom, bila je u plodnim danima, dodirnuo sam slucajno vrhom penisa njenu vaginu pred samu ejakulaciju, nije bilo penetracije, nisam ejakulirao uopste, zanima me da li je moguce da zatrudni, s obzirom da je u plodnim danima, da li mogu spermatozoidi iz preejakulata doci do jajne celije, ako nije bilo penetracije? I da li je moguca trudnoca ako se sperma slucajno unese prstima u vaginu? Hvala jos jednom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanoj situaciji u vašem slučaju trudnoća nije moguća.

Dox123

Pozdrav, ovako dakle prvi put u zovotu smo partner i ja imali spolni odnos bez kondoma, i on je izvadio prije nego sto je svrsio s tim da je morao jos penis kako bi svrsio, nisam sigurna dali su mi plodni dani makar je 15-i dan nemam toliko redovite menstruacije, zanima me samo kolika je mogucnost trudnoce da znam kako bi uzela pilulu za dan poslije ili ne ? Hvala !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vrlo ste nekoherentni i iz vašeg pitanja teško mogu znati kolike su šanse. Ako nije bilo ejakulacije onda neće doći do trudnoće i ne treba pilula za dan poslije.

ili97

Postovani.
Dali se trebam brinuti
Cura me je rucno zadovoljavala i ja sam svrsio
Nekoliko minuti kasnie smo se dodirivali spolovilima i usao je mozda samo vrh penisa 1 cm 2 -3 puta i odma sam osjetio da cu svrsiti te sam ga izvadio i svrsio u gace .
Imam li me bit ikakav strah ?

ili97

Prosla 2 mjeseca menstruacija joj je trajala tocno 26 dana
Po kalkulatorima na internetu sam vidio da joj plodni dani zavrsavaju 24 -25 svibnja a odnos se desio 26 tog navecer .
Dal da kupim pilulu za dan poslje ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa je mala prema opisanom. Mislim da ne treba pilula za dan poslije.

ili97

Popila je ellaone pilulu ,kazud a dolazi do krvarenja zbog pilule u roku od 7-10 dana ,to se poklapa i sa vremenom sljedece menstruacije ,jel to problem i sto ocekivati ?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dobit ćete menstruaciju vjerovatno u očekivano vrijeme

Nazad
1 ... 13 14 15 16 17 18 ... 26
Naprijed