predejakulat??

jovana94

U pitanju je escapelle 1.5 mg tableta, uredno je zapakovana. I da li mozemo da imamo seks od sjutra ako je popije danas?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete ju uzeti. No dalje odnosi uz zaštitu.

svire

imala sam odnos treceg dana nakon sto mi se zavrsila menstruacija,(nije mi redovna i ne znam kad su plodni dani) bez zastiite, ali je izvadio kad je osetio da je blizui onda je rukom masturbirao nikako manje od 10/20 sekundi i ejakulirao van...znaci videla sam da je svrsio van jer sam cekala kad ce da svrsi, nisam primetila da mu izlazi predejakulat nikad , i zanima da li je mogao pre da izadje, u smislu kad to oseti da je blizu i da on to ispusti unutra a da ne oseti ili primeti? i da li da se zabrinem? nije bio ponovljen niti je on masturbirao pre tog dana i prethodnog. trebam li brinuti? znaci ejakulirao je van, videla. hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurni u svoju konstataciju, onda neće doći do trudnoće prema opisanom.

Mimi112

Postovani,posljednja mjesecnica mi je bila 31.07 i trajala je do 4.8, a 8.8 sam imala odnos s deckom koji je prvih 15 min bio zasticen s kondomom,no nakon toga smo imali odnos mozda jos nekih 5 minuta bez kondoma,a decko je sat vremena prije toga otprilike ejakulirao iz razloga sto sam veliki panicar i sto sam citala po internetu da sperma moze ostati u penisu,zanima me kolike su sanse za trudnocom? Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa za trudnoćom postoji, no nije velika.

Mimi112

Postovani samo da se nadovezem na prethodno pitanje, 18.07 nakon odnosa prilikom brisanja primjetila sam smeđi isjcedak,19.07 samo ujutro isto prilikom brisanja primjetila sam malo krvi svijetlo roze boje,zanima me da li se radi o implataciji a ako ne da li je moguce da je nesto drugo u pitanju? Hvala..

Dejan Šakoronja, dr. med.

31.7 ste imali menstruaciju. Taj iscjedak je bio prije menstruacije i vjerovatno je znak ovulacije.

Mimi112

Izvinjavam se,mislila sam na 18.8 i 19.8 ..hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o periovulacijskom iscjetku.

mara1969

Postovani, 15.9 sam dobila menstruaciju i taj dan sam imala nezasticeni odnos sa deckom. Nije svrsio u mene, nego izvan mene, no zanima me predejakulat i jeli moguce na taj nacin zatrudniti prvi dan menstruacije?
Srdacan pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

ako su ciklusi redoviti na godišnjoj razini svakako neće doći do trudnoće.

Ivanm777

Pozdrav, zanima me nesto,
ja i cura smo imali odnos bez zastite, stavio sam u nju 4 puta po par sekundi i to je bilo to, ejakulirao nisam niti je bilo blizu toga, to je bilo oko 12:00, ali sam ja noc prije ejakulirao, sada me zanima ima li ikakve sanse da bude trudna? Znam da teoretski ima, ali cisto me zanima koliko je to moguce. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

dajana955

Postovani,
Molim Vas pomoc, ovako sinoc 3.10 imala sam odnos bez zastite sa svojim momkom.. On je ejakulirao vani, i nakon 2 minute (mozda ne ni toliko) smo nastavili odnos takodje bez kondoma. Taj drugi odnos je trajao dugo, i opet je ejakulirao vani, ali je malo otislo po nozi tj unutrasnji dio blizu vagine. E sad, ne znam da li sam u plodnim danima, ni da li sam bila u ovulaciji, zadnja menstruacija mi je bila 15.09 trajala je 5 dana. Da li postoji mogucnost trudnoce? Molim Vas pomozite. I ako je, kad uraditi test? Unaprijed, hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzmite pilulu za dan poslije. Šansa postoji. test napravite najranije u vrijeme očekivane menstruacije.

tixy22

Poštovani,

Imala sam odnos 3.10, odnos je bio prvu minutu nezasticen a nakon toga smo stavili kondom, dakle dosta prije ejakulacije, ja sam sada dobila menstruaciju, takodjer sam mjesec prije imala odnos na isti način i to u vrijeme plodnih dana. Zanima me da li postoji mogućnost da se ovdje radi o lažnoj menstruaciji? (Iako se meni čini normalna)

Unaprijed hvala
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije bilo ejakulacije, stoga su šanse za trudnoću vrlo male.

Maajaa8

Predzadnju menstruaciju sam dobila 29.9, a zadnju 2.10. Imala sam nezasticen odnos sa deckom, meni je to bio prvi put. Decko je ejakulirao vani nakon 3-4 sekunde.
Zanima me postoji li sansa za trudnocu i da li da uzmem pilulu za dan posle?

Maajaa8

ispravka, predzadnja je bila 29.8

Nazad
1 ... 15 16 17 18 19 20 ... 26
Naprijed