predejakulat??

ili97

Menstruacija kasni vec 3 4 dana ,do kad je ocekivano kasnjenje ?

ili97

Proslo je 11 dana od uzimanja ellaone pilule i jos nije bilo nikakvog krvarenja niti ikakvih nuspojava

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može kasniti do tjedan dana. Ako kasni više od toga napravite test na trudnoću.

ili97

Znan sa vas gnjavin sa trecon porukon al razumite paniku.
Jel moguce da stvari kasne samo od straha i stresa i tablete za dan poslje .
Tj ako napravimo test pokaze 1 crticu sta cinit dalje ,samo cekat i toeto ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može kasniti svakako. Ako je jedna pozitivna crtica test je negativan.

walbi

poštovani

po kalendaru mi piše da je ovulacija 13.7, a ja sam imala odnose 11.7 navečer bez zaštite i dečko je svršio van, zatim 12.7 ujutro ista situacija i zatim opet popodne ga je izvadio 10ak sekundi prije svršavanja, trenutno nismo u situaciji za platiti pilulu za dan poslije, pa me zanima kolike su šanse za trudnoćom?

hvala i lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse su male jer nije bilo ejakulacije.

klokan1234

Poštovani, ovako cura i ja smo se "trljali" dva puta, ona je imala gaćice i hlačice, ja boxerice i hlače koje sam kod drugog "trljanja" skinuo. Nijedom nisam ejakulirao, kod drugog "trljanja" sam bio dosta blizu ali smo prekinuli prije ejakulacije. Ona je kratko ustala i onda opet sjela na mene u isti položaj i tako smo bili nekih 15ak min. Njena mensturacija je oko 11og u mjesecu. Dali tu postoji mogućnost trudnoće? Hvala Vam na odgovoru.

klokan1234

Postovani, ovako cura i ja smo se samo "trljali", ona je imala gacice i hlacice, ja sam na pocetku imao hlace koje sam poslije prvog "trljanja" skinio ispod toga sam imao boxerice. 2 puta smo tako "trljali" ja nijednom nisam ejakulirao, jednom sam bio blizu ali smo odma prekinuli. dali tu postoji sansa trudnoce? njena menstruacija pocinje oko 11og u mjesecu... hvala Vam za odgovor

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća a vama sugeriram edukaciju.

klokan1234

Neka bolje provjerit jos jednom happy hvala Vam na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

raki10

Postovani,
Devojka i ja smo imali odnos sa zastitom, ejakulirao sam u kondom, skinuo ga, sacekali nekoliko minuta i probali bez zastite (nije trajalo duze od 3 4 sekunde) ali ne secam se da li sam obrisao i da li je sperme ostalo. Da li ona moze da ostne trudna od toga? (Kasni joj vec 2 dana)

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa za trudnoćom postoji. Neka napravi test.

raki10

Izvinite sto sam dosadan, ali kolike su sanse za trudnocom i da li bi neke pilule pomogle da se spreci?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa je jako mala. Ne postoje pilule za tako nešto.

Dragan19

Imali smo sex veceras bez zastite, ona je bila na meni okrenuta ledjima, kasno sam reagovao i dok sam krenuo da vadim penis jedan mali mlaz je mozda ostao na 1-2cm u vaginu ali kad sam izvadio nijesam skroz svrsio, obrisao sam penis i nastavili smo sex i posle toga 2min sam svrsio van nje. Moze li neko savjet jer mi se ovo prvi put desava? Hvala unaprijed

jovana94

Postovani,

Treba da popijem tabletu sjutra, ali posto drugarica ima jednu koju je kupila krajem juna, da li mogu da uzmem tu tabletu da kupujem novu? Da li moze da izgubi efekte?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dragan , u medicini nema malo ili puno. Ako ne želite trudnou neka djevojka uzme pilulu za dan poslije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jovana o kojim tabletama se radi?

Nazad
1 ... 14 15 16 17 18 19 ... 26
Naprijed