predejakulat??

Cyber333

Postovani, cura i ja smo imali spolni odnos bez kondoma pod tusem. Bili smo mokri i prije nego sto cu ejakulirati izvadio sam ga iz njenog polnog organa i malo sam ga stisnuo i iscurila je malo providne tecnosti i pitam se sad sta je to i da li je moguce da od toga ostane trudna a siguran sam da nisam ejakulirao?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, od toga ne može ostati trudna.

Poštovani,
imala sam spolni odnos s dečkom bez zaštite. Nije ejakulirao u mene ali nas je strah je li postoji mogućnost za trudnoćom ako je tokom odnosa ispustio sluz ili predejakulat? Da napomenem nisam u plodnim dana, a iduću menstruaciju trebam dobiti za 3 dana. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće. U neplodnim ste danima i u predejakulatu nema spermija.

Makimarinica

Postovani, poslednju menstruaciju sam dobila 3. Marta. Imala sam nezasticen seksualni odnos 14.marta. popila sam tabletu za dan posle Escapelle. 15. Marta sam imala jos jedan nezasticen odnos (nisam dobro shvatila da se tableta pije do 72 sata, nego sam mislila da djeluje naredna 72 sata). Zanima me da li mogu ostati trudna nakon drugog odnosa 15. Marta, djecko je svrsio par sekundi nakon sto je izvadio organ. Nije zavrsio u rodnicu, ali taj predejakulat, moze li se zatrudniti od toga i plus ako su mi plodni dani? hvala Vam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako ste popili tabletu ona će odgoditi ovulaciju tako da oplodnja neće biti moguća. Dakle, ne možete ostati trudni.

Deni671

Moj decko i ja smo danas imali odnos bez zastite u bazenu. On nije svrsio i nije bio blizu vrhunca te je nas odnos trajao minutu ili malo vise. Zanima me imam li razloga za brigu i pilulu za dan poslije zbog predejakulata,iako on kaze da njemu predejakulat dolazi u kolicini od kapljice i da je prije odnosa isao mokriti (to govorim zato sto sam cula da urin ubija spremice u predejakulatu). Moja menstruacija je zavrsila prije 2 dana.. sta da radim i moram li se brinuti?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. Od toga se ne može zatrudnjeti.

elena1990

Poštovani dr., molim vas za odgovor.
Da li je moguća trudnoća ako je partner pokupio nešto prozirne tečnosti koja se luči prilikom uzbuđenja sa svog organa, a zatim prstima dodirivao područje oko vaginalnog otvora (dakle bez guranja prstiju unutra). Do ejakulacije sto posto nije došlo, a ni taj dan prije uopće, oboje smo bili obučeni, pa se vjerovatno dio te sluzi, ako ju je uopće pokupio, obrisao od slojeve odjeće pri navedenom procesu. Ja imam PCOS, pa se ne mogu osloniti niti na plodne dane, niti na kašnjenje menstruacije. Ipak sam zabrinuta, pa bi mi značila pomoć. Hvala vam unaprijed i lijep pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, na taj način trudnoća nije moguća.

TheMissTea

Postovani, interesuje me ako je npr decko ejakulirao u toku dana, dok se samozodovoljavao npr (a ja to ne znam) a mi smo se videli tog dana i imali peting preko donjeg vesa da li moze tako da izadje nesto trljanjem? Posto znam da spermatozoidi mogu da zaostanu, iako ovo nije bio odnos. Koliko oni mogu da ostanu izmedju 2 odnosa? I da li od prethodnog odnosa ta zaostala sperma isto bude u predejakulatu ili i tokom odnosa?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, spermatozoidi su sposobni za oplodnju dok se ne osuše. Na način koji ste opisali trudnoća nije moguća.

Ameba

Poštovani,
Ja i decko smo imali odnose 15.8 oko 1h ujutro, mengu sam trebala dobiti 16.8, ali sam je dobila 15.8 oko podneva.. Odnosi su trajali svega 4-5 minuta i decko nije svrsio u mene vec je 1-2 sek prije izvadio penis iz mene. Postoji li sansa za trudnocu ako su dani bili neplodni prije menstruacije zbog moguceg ulaska predejakulata u maloj dozi. Unaprijed hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da ste dobili menstruaciju ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

M123456789m

Postovani, zadnja menstuacija mi je bila 28.7. Ciklus mi traje oko 30 dana koji dan gore dolje. Spolni odnos bez zastite sam imala 15 dana nakon zavrsetka menstruacije tj. 16.8. Odnos je trajao svega nekoliko minuta, decko je na vrijeme stao ( 3-5 sek prije) i svrsio izvan vagine nakon toga je odnos zavrsio. (Penis nije usao do kraja, samo vrh zbog boli) Iduca menstruacija bi trebala biti 30.8. Iako se znalo dogoditi da dode koji dan prije li kasnije. Zanima me jel postoji mogucnost trudnoce od sluzi ili predejakulata ako je dan prije masturbirao? Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost da na taj način dođe do trudnoće.

aleksandra2702

Poštovani dr., molim vas za odgovor.
Da li je moguća trudnoća ako je partner pokupio nešto prozirne tečnosti koja se luči prilikom uzbuđenja sa svog organa, a zatim gurao prst u moju vaginu? mislim da sam u plodnim danima jer mi se menstruacija zavrsila 14.08. Proslo je 24 sata od tada, da li treba da popijem tabletu za dan posle?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće jer se u sekretu uretralnih žiljezda ne nalaze spermatozoidi.

Ma1950

Trebam par odgovora na pitanja. Ovako ja i cura smo imali odnos bez kondoma 18.8. Radio sam to sporo i lagano 30-ak sekundi, a onda joj je zvonio mobitel i morala je otici, no kad je zavrsila poziv promjenili smo pozu i opet lagano 1 minutu. Kad je otisla ja sam otisao iz stana ja sam otisao u wc i svrsio. Poetoji li mogucnost da ostane trudna ?? Inace zadnji put je dobila sredinom 7 mjeseca a treba dobit 1.9 jer joj nije redovna. Vec 7 dana mi jr u glavi kaos... postoji li mogucnost?? Molim Vas za odgovor i hvala unaprijed!!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji mogućnost trudnoće jer nije došlo do ejakulacije u rodnicu, a vjerojatno su bili i neplodni dani.

Nazad
1 ... 17 18 19 20 21 22 ... 26
Naprijed