Pukao kondom u jako plodnim danima.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Malena1809

Postovani,zadnja menstruacija mi je bila 05.07. I jucer je bio 12 dan ciklusa, imala sam spolni odnos s dečkom kojem je puknuo kondom. Prestali smo cin je pukno, a zanima me bili trebala bit zabrinuta da sam ostala trudna? LP

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko nije došlo do ejakulacije ne postoji mogućnost trudnoće.

Peki17

Postovani, imao sam spolni odnos s curom. Prvi kondom je pukao, ali nisam ejakulirao te nismo nastavili odnos dok nisam navukao drugi novi kondom u kojem sam ejakulirao i to jos izvan nje. Pregledom tog puknutog kondoma bilo je u njemu bijelih tockica (vjerojatno predejakulata). Zato pitanje je li potrebna ellaone?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Tableta za dan poslije nije potrebna.

Nauk

Dragi doktore,
tokom odnosa je meni pukao kondom. Zaustavili smo se a ja nisam ejakulirao, po ciklusu od 31 dan(uobičajen ciklus moje devojke) imalo smo odnos 4 dana pred menstruaciju. Brinem i ne znam šta da radim, prošlo je 48 sati, ne znam da li bi trebalo da popije pilulu za dan posle...

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana i ne postoji mogućnost trudnoće.

Nauk

Dobila je, hvala Vam puno!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

Furjan666

Djevojka i ja smo imali spolni odnos tijekom njenih plodnih dana, u tijeku odnosa ja sam ejakulirao i zatim je pukao kondom, to je trajalo svega par sekundi. Kolika je sansa za trudnocu i kako je najbrze sprjeciti?

Ivo Balenović, dr. med.

Neka uzme postkoitalnu kontracepciju (EllaOne, Escapelle)

Furjan666

Zaboravio sam napomenut da je ona nakon toga isla sve to isprati ,sanse su vece ili manje za trudnocu? Te tablete se mogu kupiti uz recept ili bez recepta?

Ivo Balenović, dr. med.

Tablete možete kupiti bez recepta. Ispiranje nema nikakvu djelotvornost.

e1996

Dobar dan, u velikoj nedoumici sam.Ja i djevojka smo imali spolni odnos 17.2 pritom mi je je pukao kondom, u nju sam eventualno ejakulirao prvi mlaz spermija prije nego sto sam izvadio i vidio da je puknuo kondom.Ona je zadnju menstruaciju imala 23.12.18 i traje joj 6/7dana, ciklus joj traje 29/30 dana.Po pravilu menstruaciju bi trebala dobiti 22.2 a nekad zna dobiti i dan ranije, od sve te zbrke i stresa nije osjecala nista nego samo tremu u stomaku sta ce biti.Danas 20.2 joj se je pojavila krv, mislimo da je menstruacija, ali citali smo da se moze sukrvica pojviti i izgledati kao menstruacija.Mene zanima posto po kalendarima nije bila u plodnim danima i bilo joj je 5/6 dana do menstruacije zanima da li je ostala u drugom stanju i sta se moze uciniti tu, da li imamo razloga za brigu, jer citao sam da menstruacija zbog stresa moze kasniti.Da li da pricekamo 22 i vidimo da li ce krv biti obilnija ili nesto drugo dok nije kasno, tablete za dan poslije i testove za trudnocu nije koristila, jer nismo sigurni je li redovan ciklus ili nesto drugo.Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, pričekajte menstruaciju. Prema svemu navedenom bili su neplodni dani i trudnoća nije moguća.

lakzanokte

Dobar dan, decko i ja smo imali zasticen odnos kada mi je bio prvi plodni dan, on je izvadio desetak sekundi pre nego sto je ejakulirao, a kasnije smo videli da je kondom pukao. Interesuje me da li postoji mogucnost trudnoci?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da nije došlo do ejakulacije u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće.

Tona123

Dobar Dan,molio bih za pomoc, cura I ja smo imali zasticeni seksualni odnos 8.1.2020(plodni dani),mjesecnicu je dobila 25.12.2019,izvadio Sam oko 4 sekunde prije ejakulacije I nakon toga smo shvatili da je kondom pukao,sada smo zabrinuti jer joj kasni mensturacija 3 dana.Jel Moguca trudnoca?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ukoliko nije bilo ejakulacije trudnoća nije moguća. No, ponekad dio ejakulata može izaći i ranije. Jedini način da se uvjerite radi li se o trudnoći je da uradite test.

Tona123

Doktore,mislite na predejakulat?