Pukao kondom u jako plodnim danima.

Ivo Balenović, dr. med.

Predejakulat ne sadrži spermatozoide. Ponekad prije vremena može doći do djelomične ejakulacije.

Robi995

Poštovani,
zanima me da li je moguća trudnoća u neplodnim danima. Naime curi je za 5,6 dana menstruacija po pravilu, ne kasni skoro nikad. Imali smo odnos te je kondom pukao ali ja nisam to shvatio dok nisam svrsio, ali sam svrsio van nje. Sad me zanima jel moguca trudnoća od onog prije sto se nalazilo u kondomu, ali napominjem nisam ejakulirao u nju.
Hvala na odgovoru..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani 5. i 6. dan ciklusa spadaju u neplodne dane tako da ne postoji mogućnost trudnoće.

markec_zagreb_vg

Poštovani,

Ja i moja partnerica imali smo zaštićeni odnos 24.4. i 30.4. nakon toga odnosno 3.5. je dobila menstruaciju. No sada prije 2-3 dana ona ima nekakve mučnine i jake glavobolje također joj krvari iz nosa. Al govori kako joj je to učestalo i da ne brinem, ja moram brinuti al ne želim iskazati njoj nepovjerenje to jest da sumnjam u trudnoću tako da ako vam nije problem da mi odgovorite

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, budući da je nakon odnosa dobila menstruaciju, trudnoću možete isključiti.