Trudnoca bez ejakulacije

M@lenaaa

Postovani, znaci ne postoji nikakva sansa za trudnocu iako se penetracija desila u vreme plodnih dana i posto nikako nije doslo do ejakulacije.

Lucijak78

Pozdrav,
imam 20 godina, menstrualni ciklus mi traje od 33 do 35 dana, ali zna kasniti 5 dana ili doci ranije 5 dana. Zadnji put sam menstruaciju dobila 30.10. Posljednjih tjedan dana osjetim bol u trbuhu kao da imam menstruaciju te su me prije 2 dana pocele boliti grudi kao i pred svaku menstruaciju, no ona mi kasni vec 3 dana. S deckom sam imala spolne odnosne izvan plodnih dana (10. dan- prvo bez zastite 2min s time da to nije bio opetovani spolni odnos te nakon toga sa zastitom prilikom cega je decko ejakulirao u kondom tek 10ak minuta poslje a 11. te 31. dan sa zastitom- prezervativom). Ostale simptome trudnoce nemam osim eto te boli koja nikako ne prestaje, a od menstruacije nista. Trenutno nisam u mogucnosti posjetiti svog ginekologa neko duze vrijeme, a test za trudnocu cu napraviti sutra ujutro pa me zanima koji bi mogli uzroci toliko jake boli osim trudnoce?
Hvala na odgovoru i lijep pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana M@lenaaa, ne postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, Lucijak78, uzroci boli u trbuhu mogu biti razni. Od upale mokraćnih puteva, preko problema s probavom do upale genitalnog trakta. Prema navedenom šanse za trudnoćom su minimalne. Moguće da je u pitanju blaža hormonska neravnoteža zbog čega menstruacija još nije nastupila.

Beogradjanka

Postovani,
poslednja menstruacija mi je bila 03.10
13.10 sam imala nezasticeni odnos, 2x uzastopno, gde se momak nakon jednog tusirao i mokrio, to ejakulacije unutar vagine nije doslo. Nakon 22h sam uzela escapell tabletu i nakon 7 dana dobila krvarenje tj.20.10. Menstruacija je jos nema.. Dobijem simptome kao bol u ledjima i jajnici i stane nakon 2,3 dana. Da li krvarenje znaci da je tableta delovala i jednostavno kasni zbog stresa i hormonske tablete? Iskreno, plasim se da uradim test, jednostavno se nadam, jer malo po malo osetim simptom neki. Imala sam jake bolove u zeludcu i mucninu, ali mislim da je to od stresa.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, tableta može poremetiti ciklus, no budući da već 2 mjeseca nije nastupila 'prava' menstruacija savjetujem da uradite test na trudnoću.

medobrundo11

Imala sam spolni odnos s dečkom, koristili smo zaštitu i ejakulirao je izvan rodnice. Nakon spolnog odnosa imali smo peting rukom nakon što je skinuo zaštitu i oprao ruke. Postoji li mogućnost trudnoće? Mjesečnica mi kasni već tjedan dana i zabrinuti smo

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji nikakva mogućnost trudnoće. Najvjerojatnije je u pitanju hormonski disbalans.

duda varalica

Poštovani, pisala sam Vam prije nekoliko dana, mislim na temu moguća trudnoća... Ovako, mjesečnicu sam trebala dobiti 11.01. Taj dan se pojavilo blago krvarenje, nakon toga nista. Samo jednom nakon mokrenja pri brisanju sam primjetila malo krvi. Na Vaš odgovor napravila sam 3 testa. 2 pozitivna, 1 negativan. Na terapiji sam vec 5 godina, pijem antihistamine. Kad sam pravila test i kad je bio pozitivan, popila sam terapiju, a kad je bio negativan, nisam pila prije testiranja 3 dana. Ponavljam, mjesecnice nema, ali nemam bas nikakav simptom, osjecaj trudnoće. Molim Vas da mi kazete jel moguće da ipak nisam trudna, te da je test pozitivan zbog antihistamina jer čitam da zbog njih test može biti lažno pozitivan. Ispričavam se na predugačkom postu. Hvala, lijep pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, antihistaminici mogu utjecati na rezultate testa na trudnoću (prikazati lažno pozitivan rezultata). Savjetujem da uradite ultrazvučni pregled. Tako će se sa sigurnošću vidjeti radi li se o trudnoću.

Stefi11

Izvinite, hteo bih da pitam da li je moguca trudnoca ako smo devojka i ja probali da spavamo bez kondoma s tim sto nisam ejakulirao u nju... Pa se plasimo da li moze da nastupi trudnoca od presemene tecnosti?

nero21

Poštovani u velikom sam strahu te trebam vašu pomoć. Naime na 13.dan ciklusa dečko i ja imali smo odnos. 8sati prije samog odnosa on je masturbirao te ejakulirao,znači 8 sati nakon masturbacije imali smo odnos koji je u početku bio nezaštićen nekih najvise minutu,ali ejakulacije nije bilo decko nije bio ni blizu ejakulacije tada smo prestali te je decko stavio kondom i odnos je bio zaštićen,kondom smo kasnije provjerili i sve je bilo uredu. Mene zanima da li imam razloga za brigu posto su mi bili plodni dani a u velikom sam strahu,kako bi bila sigurnija dan poslije sam popila ellaone ali ne znam da li ce djelovati posto je ovulacija mozda vec i prosla ili je bila taj dan kad smo imali odnos. Također me zanima nakon toga me decko dodirivao po spolovilu sa prstima na kojima je mozda bilo nesto sperme te me zanima da li je moguce na taj nacin da se nesto prenese u rodnicu i da dode do trudnoce...? hvala vam unaprijed na odgovoru
Pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Stefi11, trudnoća je moguća samo od ejakulata. Predejakulat ne sadrži spermije.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana nero21, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće. Nema razloga za brigu.

Stefi11

Izvinite jos jednom, iako su joj bili plodni dani ne moze da dodje do trudnoce..I mn i njoj je bio prvi put pa se mnogo plasimo?

Ivo Balenović, dr. med.

Bez obzira što su bili plodni dani. Trudnoća nije moguća.

winchester

Postovani,
Posljednjih nekoliko tjedana decko i ja prakticiramo spolni odnos bez zastite. Koliko znamo, ejakulacija se nikada nije dogodila unutar spolnih organa. Jucer smo vodili ljubav dva puta unutar dva sata. Tijekom drugog odnosa spontano mu je doslo do vrhunca. Ejakulirao je nekoliko sekundi nakon sto je izvukao van. Znam da su sanse jako male za trudnocu, no ipak zbog preostalih spermatozoida u mokracovodu postoji strah s obzirom da nije mokrio izmedu 2 odnosa. Poprilicno sam sigurna da sam danas ovulilara, ali ne mogu tocno reci posto menstrualni ciklusi nisu redoviti.Da budem mirna uradila bih test na trudnocu, mislite li da je nepotrebno? Ipak ako bih trebala nakon koliko dana od spolnog odnosa da ga uradim?
Unaprijed hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, potrebno je da prođe najmanje 10 dana od odnosa da bi test mogao detektirati trudnoću (ukoliko je do nje došlo). Najsigurnija ga je uraditi ukoliko izostane menstruacija.

Andjelica95

Postovani,

Da li je moguce da dodje do trudnoce ako smo se decko i ja zadovoljavali prstima a nakon svrsavanja on me nije vise dirao? Ja sam njega zadovoljavala i nakon tog sam dirala sebe i prsti su bili malo unutra ali prije tog on nije svrsio nego je bilo malo one tecnosti sto izlazi prije? U strahu sam da je na taj nacin moglo doci do trudnoce.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, na taj način ne može doći do trudnoće.

Nazad
1 ... 7 8 9 10 11 12 ... 23
Naprijed