Trudnoca bez ejakulacije

ounou

Postovani, menstruaciju sam dobila 09.12. u kasne sate, spolni odnos sam imala sinoc tj 25.12.
decko je ejakulirao van mene tj na stomak, ali nismo sigurni da nije slucajno unutra sta ostalo... i poslije toga sam dirala tu spermu sa stomaka i pipnula se dolje... postoji li sansa za trudnocu?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, šansa za trudnoću je minimalna, samo teoretska.

lola1993

Poštovani,

partner i ja samo prakticirali zaštitu (prekid snošaja) nekoliko puta. Naime, imam sindrom policističnih jajnika i inzulinsku rezistenciju. Ciklusi mi variraju, do prije 3 mjeseca sam bila na terapiji Diane tabletama i imala sam redovite mjesečnice. Ovaj mjesec mi mjesečnica kasni 9 dana, no nemam nikave simptome trudnoće. Budući da sam sad na terapiji Saxenda injekcijama, nuspojave koje imam su podrigivanje te male mučnine. Ima li razloga za zabrinutost i trebam li napraviti test na trudnoću? Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, kod žena sa sindromom policističnih jajnika menstruacijski ciklusi su neredoviti. No, ukoliko ste imali odnose možete uraditi test da isključite trudnoću kao razlog kašnjenja.

BarberTZ

Postovani dana 13.12.2019 godine imao sam odnos sa djevojkom.To je bio prvi odnos i meni i njoj.Odnos sam zapoceo bez kondoma,a 2 sata prije nego sto smo imali odnos mastrubirao sam.Gurnuo sam joj par puta bez kondoma i nakon toka sam poceo koristit kondom.Tacnije oduzeo sam joj nevinost bez kondoma.Tokom odnosa imali smo pauze i to velike i nisam imao potrebe za svrsavanjem.Svrsio sam poslije odnosa.Poslije par dana poceli su joj grcevi u stomaku i vrtoglavica.Inace menstruacija prije odnosa bila joj je 05.12 i trajala do 2 dana prije odnosa.Grudi su je 2 dana bolile.Sledeca menstruacija dosla je 2 dana ranije i bilo je vise krvi.Tacnije mijenjala je uloske svaka 4 sata a prije je mijenjala svakih 6 sati.Maloljetni smo oboje te se plašimo trudnoće.Plašim se da li je ova mastrubacija 2 sata prije odnosa uticala na mogućnost trudnoće.Nažalost test nije u mogućnosti da uradi.Prije par dana bila je citav dan lose i povracala je.Molim vas za pomoć.Hvala!

despa29

Poštovani.
Zadnju menstruaciju sam imala 30.12. Spolni odnos je bio 9.1 bez zaštite, ali prekinutog snošaja na vrijeme prije ejakulacije. Danas 6 dana nakon toga imam simptome bol u grudima, bol u donjem dijelu trbuha, mučnina. Da li se radi o prvim znakovima trudnoće ili o nadolazećoj menstruaciji koja bi trebala biti 27.1? Malo sam zabrinuta pa molim odgovor. Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, budući da je nakon odnosa nastupila menstruacija, trudnoću možete isključiti sa 100% sigurnošću.

despa29

Poštovani, možete li mi odgovoriti na prethodno postavljeno pitanje. Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana despa29, budući da nije bilo ejakulacije mogućnost trudnoće je samo teoretska. Za simptome eventualne trudnoće je još prerano. Vjerojatno se radi o simptomima nadolazeće menstruacije. Ukoliko menstruacija izostane uradite test na trudnoću.

matijas1234

Da li je moguća trudnoća ako nisam imao ejakulaciju a njoj su bili plodni dani? Imali smo spolni odnos na dan kada je trebala da dobije menstruaciju . I mentruacija joj kasni 5,6 dana . Imala je neke simptome kao bol u stomaku i glavobolju jedan dan , a krvalila je pomalo 2,3 dana

Ivo Balenović, dr. med.

Ako je odnos bio u vrijeme neplodnih dana, trudnoća nije moguća čak i da je došlo do ejakulacije u rodnicu.

anonymus3011

Poštovani, partnerica i ja smo se na početku dodirivali spolnim organima. Nakon toga, 95% vremena smo koristili zaštitu no bilo je par pokušaja bez kondoma možda sveukupno 1-2 minute. Isto tako, došlo je do ejakulacije ali izvan, bez dodirivanja sa vaginom. Drugi pokušaj bez kondoma dogodio se 1h nakon ejakulacije isto tako na 1-2 minute (u međuvremenu sam mokrio te se pobrisao). Također tijekom spolnog odnosa primjetio sam da mi izlazi predsjemena tekućina koja je možda dodirnula partnericu tijekom pokušaja bez zaštite. Zanima me koje su šanse za trudnoćom? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

princessis

Postovani,
pitanje od moje prijateljice:
Proslu mjesecnicu je dobila 6.marta i bila je oskudnija
Imala je odnos sa deckom 15.marta bez zastite ali nije ejakuirao u nju. Sada je dobila 31.marta i trajalo je 2 dana krv, treci dan smedje, opet oskudno. Je li moguca trudnoca?

Ivo Balenović, dr. med.

Ako je bila prava menstruacija, trudnoća je isključena. Ako postoji sumnja (moguće implantacijsko krvarenje) neka uradi test.

Ludara1

Poštovani, imali smo odnos na dan ovulacije ( kaže da joj je bila dan ranije) odnos je bio brz zaštite i bez ejakulacije unutar....nakon toga sam se otuširao i pomokrio te smo imali odnos nakon kojeg nije bilo ejakulacije...nakon 2 dana je popila elleone koja je mogućnost trudnoće.. ima sve simptome PMS-a

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Ako nije došlo do ejakulacije trudnoća nije moguća.

Ludara1

Poštovani, hvala na odgovoru..ali došlo je do ejakulacije ali ne u rodnicu...jel moguće?

Ivo Balenović, dr. med.

U tom slučaju trudnoća nije moguća.

Ludara1

Poštovani,
U točno očekivano vrijeme nastupila je menstruacija? Da li ti isključuje mogućnost trudnoće? Hvala

Nazad
1 ... 9 10 11 12 13 14 ... 23
Naprijed