Trudnoca bez ejakulacije

Ivo Balenović, dr. med.

Da, to isključuje mogućnost trudnoće.

Ludara1

Poštovani, menstruacija je nastupila točno 14 dana od ovulacije...te je trajala 4 dana/ obilna jel to znaci da je prava menstruacija da nije implatancijsko? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radi se o pravoj menstruaciji.

Ludara1

Poštovani, u očekivano vrijeme s danom zakašnjenja stigla je i druga menstruacija 40 dana od odnosa učinjen teat( negativan) trudnoća se može isključit? Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Trudnoća je isključena.

Sadwww

Dobar dan imam jedno pitanje. Devojka i ja imali smo nezaštićen odnos vise puta u danu gđe je nisam svršio u nju. Zanima me samo dali može ostati tako trudna i koje su sanse za to. Bilo bi mi drago da mi odgovorite sto pre jer sam jako uspaničen...

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ukoliko nisu bili plodni dani šansa ne postoji. Plodni dani su između 11. i 17. dana ciklusa. Ako je odnos bio u vrijeme plodnih dana šansa za trudnoćom postoji, ali je samo teoretska (ukoliko je u rodnicu unesena dovoljna količina ejakulata, otprilike 1 ml.)

z48

Poštovanje,

Imao sam 2 ili 3 nezasticena spolna odnosa s djevojkom od njene zadnje menstruacije (moguce da je neki od njih bio tokom plodnih dana, nisam siguran), s tim da je svaki trajao mozda minutu i nije bilo ejakulacije te sam nakon stavio kondom i kasnije ejakulirao u kondom. Njoj kasni mjesecnica danas 4. dan a inace joj je poprilicno redovita. Zanima me koje su šanse da je razlog trudnoća.

Ivo Balenović, dr. med.

Prama onome što ste naveli ne bi rekao da je u pitanju trudnoća, ali neka uradi test.

princessis

Postovani, inace imam neredovne mjesecnice i blago policisticne jajnike. Cesce mi kasni mjesecnicaci po 10 dana, nego sto dobijem ranije. Zadnjih mjeseci sam 2 puta samo dobila ranije, nakon 20ak dana, zatim je jedna kasnila 10ak dana i dobila sam je 8.5. Zadnja je bila uredna nakon 29 dana i normalne jacine i dobila sam je 9.6. Naime imala sam samo jedan jedini odnos nezasticen 12.6, cetvrti dan ciklusa. Tusirala sam se sa deckom gdje je on ejakuirao bez odnosa i oprao se. A nekih 5 min nakon toga smo imali odnos bez zastite i ejakuirao je van mene. Ono sto mene zanima jer svasta citam po netu, da li je moguce zacece na ovaj nacin, cak i da je dio sperme zavrsio u mene (a nije, nego se informisem i za takvu mogucnost) mislim da nije moguca trudnoca 4. dan menstruacije? I da li je moguca trudnoca u mom slucaju?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, tada ste bili u neplodnim danima i trudnoća nije moguća čak i da je došlo do odnosa s ejakulacijom.

pomoc12

Postovani, kolika je mogucnost trudnoce bez ejakuacije i penetracije, cura i ja smo imali peting i međudobno smo se zadovoljavali bez penetracije i ejakuacije, kolika je šansa da zatrudni, oboje smo maloljetni i nevini.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, na taj način ne postoji mogućnost trudnoće.

Sadwww

Poštovana doktorka imam jedno pitanje malo je intimnije pa me je malo sramota da pišem o tome a nemam nikome drugome da se obratim. Radi se o tome da sam imao odnos sa devojkom bez zaštite dva dana nakon njene menstruacije to se desilo u tus kabini dok smo se tuširali gđe sam ja s’vremena na vreme vadio polni Organ i prao ga sa vodom,da bi bio siguran da ne ostane ništa unutra,ejakulirao sam vani na kraju,ali sutra dan smo opet imali odnos ali sa zaštitom gđe je meni par puta skliznuo kondom. Pa osam sad zabrinut iz razloga jer se tokom odnosa izlazi sperma pa me je strah da li može ostati na taj nacin trudna. Molim vas za brz odgovor i ako može te malo bolje da mi pojasnite da li može na taj nacin ostati trudna i koje su verovatnoce za to. Hvala vam unapred na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, dva dana nakon menstruacije spada u neplodne dane, tako da trudnoća nije moguća. Ukoliko tijekom odnosa nije došlo do ejakulacije tada možete trudnoću u potpunosti isključiti.

kikiriki92

Poštovani,
S djevojkom sam imao odnos s kondomom. U sred odnosa smo shvatili da je kondom pukao, pa smo stavili novi. Nije bilo ejakulacije unutar rodnice, no vecinom mi curi ona sluz/predejakulat (ne znam ima li razlike). Brine nas moze li se od toga zatrudniti i kolika je vjerojatnost. I da napomenem, odnos se dogodio 1 ili 2 dana nakon kraja menstruacije, sto znaci neplodni dani. Sada joj menstruacija kasni 5 dana. Kolike su sanse za trudnocu?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenome šanse za trudnoću su samo teoretske. No, budući da menstruacija kasni, neka uradi test na trudnoću.

bellaa

Poštovani,
ciklusi su mi izmedju 26-28 dana. Zadnju menstruaciju sam imala 3.8. Dečko i ja smo imali spolni odnos danas 17.8., prekinut snošaj, ejakulacija izvan. Nakon max sat i pol, opet smo imali spolni odnos na isti način, s tim da je on u medjuvremenu prije drugog odnosa obavio malu nuždu. Da li je potrebno popiti EllaOne? Po mojoj procjeni ovulacija se već desila, samim tim EllaOne neće djelovati jer se djelovanje zasniva na odgađanju/pomjeranju ovulacije. Molim i za Vaše stručno mišljenje. Kako postupiti u ovakvoj situaciji nisam sigurna. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom, ovulacija je prošla (jajna stanica je do 24 sata nakon ovulacije sposobna za oplodnju), a i obzirom da nije došlo do ejakulacije u rodnicu, šanse za trudnoću su samo teoretske.

bellaa

Hvala Vam puno na odgovoru.

Nazad
1 ... 10 11 12 13 14 15 ... 23
Naprijed