Trudnoca bez ejakulacije

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Doroteich, bez pregleda ne mogu reći o čemu se radi, ali prema simptomima vjerojatno je u pitanju upala. Možda je upala mokraćnih puteva, a možda se radi o upali jajnika.

asofti

Poštovani, molim vas za odgovor buduci da sam jako zabrinuta. Naime, imala sam spolni odnos bez zastite iako je ejakulacija bila izvan rodnice. Ciklusi mi traju oko 30 dana. Odnos se dogodio 7.dana ciklusa, znaci po mojem racunanju izvan plodnih dana. Menstruacija mi kasni vec 7 dana. Nadam se da mogu iskljuciti mogucnost trudnoce. Napominjem da sam zadnji mjesec dosta putovala i malo jela. Hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da se najvjerojatnije ne radi o trudnoći. Ipak, savjetujem da provjerite testom.

Selma90

Postovani opet ja.uradila sam test na vas prijedlog sa prvim jutarnjim urinom i test je negativan.da li bih trebala ponoviti test za svaki slucaj ili da se pouzdam u ovaj rezultat.Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je od odnosa do testa prošlo više od 14 dana, test možete smatrati 100% pouzdanim.

Djura123

Pozdrav,ja i moja devojka smo imali odnos pre 2 nedelje i hteo bih da vas pitam da li je moguce da se zatrudni ako prilikom vadjenja kondom do pola ostane u vagini i pritom iscuri malo sperme van,sigurni smo da nije uslo jer je u kondomu ipak ostalo sperme i da nije pukao,ali ako je iole samo doslo do dodira spoljasnjeg dela vagine i sperme koliko je moguce zatrudneti?Devojka je odmah otisla da se istusira jer smo procitali da voda ubija spermatozoide.Menstruacija kasni 3 dana.Ja verujem da joj kasni zbog stresa jer brine mnogo.

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji mogućnost trudnoće na taj način.

bosko11

Poštovani,
Djevojka je dobila menst. 19 na 20.11., trajala je do 25og. Imali smo odnos sa zastitom 29og, i u toku odnosa nam je pukao kondom, odmah smo prestali. Nije doslo do ejakulacije ni prije odnosa, a ni posle. Njoj varira ciklus nekada dobije za 29 dana, nekada za 35. Da li moze da bude trudna od toga. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, na opisani način ne može doći do trudnoće.

_makiicaaaa_

Postovani,
Dobro vece, poslednju menstruciju imala 04.02.2021. Menstruciju dobijam na 30 dana. Odnos sa deckom sam imala 17.02, sto znaci da sam bila u plodnim danima i bila je visoka sansa za trudnocu. Odnos je bio nezastices, bez ejakulacije. Ejakulirao je posle nekih 2,3 minuta u wcu. Posle 10 minuta imali smo opet odnos, s tim da ovog puta nije bilo ejakulacije i trajao je mozda 5 minuta. E sada moje pitanje je da li se moze zatrudneti zato sto smo u kratkom vremenskom roku imali dva odnosa i plasim se da nije ostalo od prosle ejakulacije, te kolika je zapravo mogucnost trudnoce, napomenjem da nisam nije bilo ejakulacije u rodnicu. Po kalendaru trebam da dobijem 05.03, ali stvarno ne mogu da cekam do tada, bas sam u neizvesnosti. I pri tom imam kao belicastu sluz kada se obrisem, koja je malo gusca. I ponekad me tera vise na mokrenje nego obicno, izvinite na smetnji i hvala unapred na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, šansa za trudnoću je teoretska, ali ipak postoji. Savjetujem da uradite test.

_makiicaaaa_

Postovani,
Izvinite na smetnji opet ja, pricala sam sa deckom i on kaze da nije ejakularao uopste ni pre prvog ni pre drugog odnosa. Pa me samo zanima kolika je mogucnost trudnoce od predejakulata i sluzi?

Ivo Balenović, dr. med.

Od sluzi i predejakulata ne postoji mogućnost trudnoće.

Antinas

Poštovani doktore.
Ja i moj momak smo imali jedan kratki pokušaj odnosa bez zaštite. Nikada prije to nismo pokušali prakticirati iz straha, međutim sada smo pokušali da njegovo spolovilo uđe bar jednom. To se sve odigralo na 4. dan moje menstruacije. On je dva puta pokušao ući ali nije mogao jer mi je vagina bila suha. Dakle svojim je spolovilom dirao moje spolovilo na nekih 15 sekundi. Njegov penis je bio opran i suh prije nego je pokušao penetrirati. Sada sam zabrinuta jer mi menstraucija treba doći za 8 dana, a mene bole grudi i osjetljive su na dodir. Je li to normalan simptom nadolazeće menstruacije odnosno PMSa ili se moram zabrinuti. Menstruacija mi nekada zna kasniti ali samo 3-4 dana. Hvala na odgovoru unaprijed!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji nikakva mogućnost trudnoće. Nema razloga za zabrinutost.

_makiicaaaa_

Postovani,
Izvinite na smetnji, pisaala sam Vam ranije, menstruaciju sam dobila tacno na 30. dan kao i obicno, ali u dosta manjoj kolicini nego obicno, 3 dan mi je veec kao da ce prestati. Pa me zanima da li moguca trudnoca, tj. da li je ovo lazna menstrucija?
Hvala unapred.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema razloga da bi se radilo o lažnoj menstruaciji. Ako se želite uvjeriti, uradite test na trudnoću.

Ivanana0906

Poštovani,
zadnja mjesecnica mi je zapocela 29.03., sa deckom sam stupila u spolni odnos bez zastite 09.04(plodni dani ), odnos smo prekidali jednom, dvaput na par minuta, te sam ga na kraju zadovoljila rukom te je tada svrsio..dakle ne u vaginu...

postoji li mogucnost trudnoce?

Zahvaljujem.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

_makiicaaaa_

Postovani
Imala sam odnose sa deckom dan pre ovulacije i na dan ovulacije. Nije ejakulirao u rodnicu, ali je bilo dosta vlazno i sa moje i sa njegove strane.Pravili smo pauze te smo odnos ponovili 2,3 puta i nijednom nije doslo do ejakulacije.Ciklus trebam da dobijem za 14 dana. Zanima me kolika je sansa da ostanem u drugom stanju i da li je potrebno uzeti pililu za dan posle?
Hvalaa unapred.

Nazad
1 ... 12 13 14 15 16 17 ... 23
Naprijed