Trudnoca bez ejakulacije

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće na taj način.

Milenaaaaa123

Dobar dan, oprostite na smetnji. Ovako devko i ja imali smo nezasticen odnos 4.6 koji je bio 4 dan menzisa l bez da je svrsio u meni. Imala sam uzasno puno atresa zbog ispita i svega takoder su mi prije 2 mj rekli da imam ciste na jajnicima i da ce mi se najvjerojatnije stalno stvarati. Inace mi ciklus varira od 30 do 34 dana, a ovaj mjesec kasni 5 dana zanima me je li moguce da sam trudna ili su pak ciste i stres krivi za kasnjnje. Hvala unaprijed na odgovoru. Lijep pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenome ne postoji mogućnost trudnoće. Ipak, savjetujem da uradite test.

Whatif

Postovani,
Situacija sljedeca
Zadnja 2-3 mjeseca su mi ciklusi oko 25 dana.
S noci 12.6. Na 13.6. Sam imala odnos s deckom, prvih 10 sekundi bez zastite, a zatim s kondomom, on tad nije ejakulirao, tek nekad kasnije izvan. To jutro 13.6.sam dobila menstruaciju.
19.6. Smo imali odnos s kondomom, osjetila sam da je kondom dosta onako sluzav i mokar, je li moguce da je to od mene? Decko je ejakulirao tek kasnije, takodjer izvan.
Je li moguce da nesto iscuri iz kondoma ako nije puknut?
Zadnjih tjedan dana osjecam mucninu, tezinu u trbuhu, napuhnutost… po svemu bih trebala dobiti za nekih tjedan dana.
Postoji li mogucnost trudnoce i razlog za brigu?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

Whatif

Postovani,
Ispriicavam se, nadovezala bih se na zadnju poruku koju sam poslala.
Ocekujem mjesecnicu kroz 5 dana, uz sve gore navedeno i ja mislim da ne postoji mogucnost trudnoce ali stalno razmisljam o tome.
Zadnjih tjedan dana mi je stalno prisutna knedla u grlu, i malo se apetit izgubio… pa me to brine…

Ivo Balenović, dr. med.

Ne radi se o simptomima trudnoće.

Ivana0002

Poštovani, imala sam blizi kontakt sa partnerom, a bio mi je 14 dan ciklusa, tj. dan prije ovulacije, oboje smo bili obučeni no bilo je dodira ali ne rukom ili spolovilom samo je noga bila prislonjena , uglavnom smo se samo ljubili, kasnije sam primjetila da na ulosku imam mrljicu krvi ciji uzrok neznam jer inace nemam ovulacijska krvarenja, zanima me je li ikako moguca trudnoca?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, na opisani način trudnoća nije moguća.

Ivana0002

Je li moguce da dode do trudnoce ako je doslo do seksa preko odjece na dan ovulacije, oboje smo bili obučeni i nije bilo ejakulacije.

Ivo Balenović, dr. med.

Nije moguće.

Pomoc15

Postovani,
Moze li zatrudnjeti cura ako smo imali spolni odnos sa zaštitom te je došlo do ejakulacije u prezervativ, ali smo imali spolni odnos 5 sati nakon kratko bez zaštite, stavili smo je nakon 5 min, je li u tom slučaju moguća trudnoća?

Ivana0002

Imala sam takoder i dnevni ulozak zbog pojacanog iscjedka zbog ovulacije, a i vec dan nakon me bole grudi i leda neznam je li to poceo pms posto imam jos 14 dana do menstruacije. Hvala na vasem odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Pomoć i Ivana, na opisane načine trudnoća nije moguća.

Highgrade

Pozdrav,

djevojka i ja smo imali spolni odnos u vrijeme njenih neplodnih dana.
U tom spolnom odnosu nije bilo predigre te sam 7-8 puta penetrirao bez zastite, potom sam stavio zastitu te smo nastavili nekih 6-7 minuta nakon čega sam bio blizu ejakulacije i izvadio ga van, potom ejakulirao u kondom.

Na početku odnosta (nezaštičeni dio) je možda / možda nije , bilo one sluzi (nisam siguran da je to predejakulat)
Smiješno pitanje ali dali postoji mogučnost trudnoče i kolika je mogučnost ako da?

Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

12345sanii

Poštovanje doktore,
Naime zelim vaše misljenje o tome da li je moglo doci do trudnoce na 15 dan ciklusa (koji je vjerovatno bio dan ovulacije), nezasticen odnos nekih 5-6 minuta. Nije bilo ejakulacije ni vani ni unutra tek nakon nekih pola sata ali vani. To je jedini odnos u ovom mjesecu a menstruacija mi kasni dan-dva. Da li je potrebno da uradim test i koje su sanse da je doslo do trudnoce. Nemam uobicajeni osjecaj pms-a, niti da ce menstruacija doci danas-sutra, samo oteknuce grudi.
Unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. U to se možete uvjeriti tako da uradite test.

MM12300

Postovani, na dan ovulacije sam imala prvi spolni odnos, decko ga je prvo na sekundu gurnuo u mene bez kondoma, a zatim smo nastavili s kondomom pri cemu je ejakulacija bila u kondom izvan vagine. Menstruacija mi kasni dan-dva pa me zanima koja je vjerojatnost trudnoce?
Hvala i lp.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

Nazad
1 ... 14 15 16 17 18 19 ... 23
Naprijed